Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el rontottam? Mit tudok most csinalni? Helyre ;ehet meg hozni? Mit csinaljak hogy erdeklodjon feleollem?

Figyelt kérdés
Meg ismeretm egy psait,es.nagyon be jon nekem.Sajnos lefekudtem vele,de nem tudom hogy most mi van.Hozza teszem egy hazibuliban volt mind ez.szeretnek vele komolyabban lenni.Erzem hogy tetszem neki,de azt is hogy egy nagy kaszanova.
2012. júl. 19. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát add tudtára hogy tetszik neked. ilyesmi a többi megy magától
2012. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet azt érezni hogy valaki egy kaszanova?
2012. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj! Szinte mindent megkapott amit akart. Amit még akarhat: még több ilyen alkalom. S valószínűleg akarja is, mert mondtad, hogy tetszel neki.

S mivel könnyűpréda voltál (amivel semmi baj nincs, mert nem ritka az ilyen eset, s tényleg nem tartom elítélendőnek, hacsak nem mindennap teszed), de neki már megvoltál. S sajnos joggal gondolhatja, hogy nem csak neki kerül ilyen kis erőfeszítésébe, tehát nem feltétlen gondol stabil kapcsolatra veled.

Nem biztatlak, szerintem nem sok esélyed van rendes-normális-együttjárásra vele.

2012. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jo de mit csinaljak?nem akarok odamenni hozza hogy es megmondani neki.nem akarok beegni.azt akarom hogy o jojjon es kuzdjon.ez nem lehetseges?
2012. júl. 19. 19:00
 5/7 Heiszenberger Márta válasza:

Miért küzdjön még?

Ha akkor nagylány voltál,légy az most is és állj elé.

Ha szexuálisan el tudod butítani és olyat adni neki,amit más nem,akkor még lehet némi esélyed nála.

2012. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

küzdjön?! :D

mégis miért kellene azok után küzdenie, hogy lefeküdtél vele?

nőj fel...

2012. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 18:49 vagyok újra.

Ahogy korábban írtam nekem ez későbánatnak tűnik. Ezt a helyzetet már csak hosszú idő alatt tudod visszafordítani. S csak azzal, hogy megismer téged. De ez csak akkor lehetséges ha kíváncsi rád, ha akar megismerni. S erre írtam, hogy mostanában inkább már csak a szexre lehet kíváncsi veled (mivel gondolom az jó volt neki... illetve neki is). Tehát ha azt sikerül elérni, hogy tudomására jut, hogy te nem gyakran fekszel le csak úgy srácokkal, akkor talán lehet esélyed arra, hogy meg akar ismerni. De akkor is kérdés, hogy milyen hatást váltasz ki belőle. S ráadásul ha csak úgy odalépsz elé s megmondod neki, hogy "Te! Én csak veled feküdtem le egy pillanat alatt, mással nem szoktam!" ... na az nem hiteles. Erre magától kell rájöjjön, s erre írtam, hogy ez sok idő.

Nem áltatlak: halovány esélyed. Olyasmi mint a lottó ötös: van rá esély, de csak keveseknek jön be.

2012. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!