Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányra/fiúra miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányra/fiúra miért mondják egyesek, hogy kicsi még?

Figyelt kérdés
Mások pedig azt mondják, hogy már nagy lány/fiú. Most akkor érett egy kapcsolatra, vagy nem?
2012. aug. 12. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ó, én nem ítélkezem :) Aranyos dolog ez, és még csak nem is haszontalan. De majd kinövitek ezt a kapcsolatot. Ebben biztos vagyok

F/16

2012. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egy ki nem fejlett almára miért mondják aazt, hogy éretlen?


Hát biztos nem azért, mert piros lenne és jóízű.


Innét kezdve magadban is megtalálod a választ!

2012. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok... a barátom 15 és már egy hét híján 9 hónapja hogy együtt vagyunk. :) és szüleink is tudják. :)
2012. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Örülök nektek, és végre valami biztató. :)
2012. aug. 12. 20:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Én még 17 évesen, 2 hónap múlva 18 leszek és még így is kételkedem abban, hogy érett vagyok egy kapcsolatra. Beismerem, vannak nálam érettebbek emberek, ismerek olyat aki 9-ben jött össze egy lánnyal és azóta is együtt vannak (12-sek leszünk), de ez nagyon ritka. Esetek 90%-ban a kamasszok még éretlenek egy igazi kapcsolatra. Jó van szájra puszi meg smaci (normál esetben), de ezek csak játékok. Én személy szerint marhaságnak tartom a kamasz szerelmet, ezért nem is nagyon akartam eddig bnőt. Most már viszont kezdem úgy érezni, hogy kellene vki. Lényeg a lényeg az írásod alapján biztos vagyok benne, hogy éretlenek vagytok. Na lehet lehúzni.
2012. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért kell bántani a kérdezőt? Nem azért tette fel a kérdést, hogy megbántást kapjon, hanem rendes választ. Az én véleményem az, hogy nem kicsi egy kapcsolatra. Miért ne lehetne érett rá? Nem minden 14 éves egyforma! Vannak olyanok, akik komolyan vesznek egy kapcsolatot, és nem viccelik el. Gondolom a többi válaszadó le fog pontozni, de tegyék csak nyugodtan! Időnként egyeseknek magukba kellene szállni, mielőtt választ adnak!
2012. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. aug. 12. 21:13
 18/18 anonim válasza:

Öhm... én is azt gondolom, hogy egy párkapcsolathoz nem elég érett egy 14-15 éves tini, (tisztelet a kívételnek) -ezek a kivételek talán azok az emberek akik többet éltek meg egy átlagos 16 évesnél /úy értem lekileg/

én tipikus "régi" 14 éves vagyok egy teljesen naív lány aki egy mesébe illő szerelemre vágyik,egy kis tini nem élt eleget ahhoz, hogy megértsen egy párkapcsolatot.!Az "új" 14-15 évesek is ugyan ilyen naív,butus kis gyerekek belülről valahol NAGYON ,NAGYON ,NAGYON mélyen ^^" az új alatt azokat a tiniket értem akik az elk**vásodás tipikus áldozatai :) élő példa a volt legjobb barátnőm . / bocsi ha furin magyaráztam de külföldiekkel nőttem fel /

2012. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!