Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátommal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1sajtburger kérdése:

Mit tegyek? A barátommal több mint két hónapja együtt vagyunk. Ő 19 és 16. két héten belül külföldre költözök és elveszítem. Viszont ő nem akar szakítani.

Figyelt kérdés
De nem tudom ,hogy ez jó e így. Lehet ,hogy várunk egy évet és kiderül ,hogy már sehol a lángolás...lehet ,hogy nekem kéne az okosabbnak lennem és szakítanom vele? Nem várhatom el tőle ,hogy várjon rám..
2012. aug. 13. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hagyd el mert te nem szereted. Ha szeretnéd akkor eszedbe sem jutna a szakítás. Inkább megpróbálnád h menne-e a dolog.

Ez a baj a mai fiatalokkal. Nem értékelik semmire az emberi kapcsolataikat. Meg sem próbálnak kitartani, hanem az első problémánál dobbantanak

2012. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha több évig nem jössz haza, akkor okos dolog a szakítás. úgyse működné, így meg legalább addig kiélitek magatokat, aztán, ha mindketten úgy gondoljátok, akkor pár év múlva, amikor nemlesz nagy a távolság, újra összejöttök.
2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj...hogy az egész kapcsolat úgy kezdődött ,hogy én tudtam ,hogy elmegyek...nos önző módon a barátaim tanácsa ellen még mindig össze akartam jönni vele..ez volt az első akadály...a második ,hogy én úgy ismertem meg a párom ,hogy az apám összejött az anyukájával...és úgy gondolom ,hogy eléggé önző dolog volt tőlem..és nem tudom ,hogy jó ötlet-e távkapcsolattal ezt fokozni.
2012. aug. 13. 11:54
 4/14 anonim ***** válasza:
mindenképpen szakíts
2012. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azzal jobb lesz neki vagy rosszabb?
2012. aug. 13. 11:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Rövidtávon rosszabb, hosszútávon jobb.
2012. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én 19 éves srác vagyok.Már rég ismerek egy lányt.most 15.Teljesen össze illünk.Szeretem is,de még sem lesz belőle semmi.

Én lassan dolgozok,úgy alakul esetleg külföldre megyek.

Ha esetleg össze is jönnénk,nem igazán lenne az igazi.Őt tanul,én meg talán itt hagyom az országot.

Lehet,hogy 1 évig talán 2-ig jó lenne(ha kitart addig a kapcsolat)De nem lenne hosszú távú,és nem akarom,hogy esetleg csalódás érje.Vagy komolyabb fájdalom.

Inkább olyasféle szép emlék marad :)(talán az esetemből tudsz valamit hasznosítani)

Ha tud rád várni,és te is várnál rá.akkor várjatok.De ezt érdemes lenne megbeszélni.Ráadásul ahogy olvasom apukád barátnőjének a fia.

Leghelyesebb út a közös szakítás lenne.De ezt nektek kell eldönteni.Nincs legjobb út ilyen helyzetben.Csak kevésbé fájdalmas.

2012. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy ha szóba jön akkor nem is tudom..szó szerint megnémul..nem akar róla beszélni csak mered maga elé...és nem tudom ,hogy megbeszélni vele..néha olyan ,mintha nem is 19 éves lenne...és próbáltam neki magyarázni most ,hogy közeleg az ideje ,hogy elmegyek ,hogy ne legyen szomorú meg magába fordult..mert z utolsó emlékek maradjanak szépek ,hogy ő is és én is arra emlékezhessek ,hogy mindig mosolyogtunk meg nevettünk ,de nem megy neki. És dühös rám amiatt ,hogy ezt kérem ,mert szerinte lehetetlen kérés. Nem tudom mit csináljak..
2012. aug. 13. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:

gondolom láttad az édes novembert.A végén a csaj ott hagyja a srácot.Nos a barátod ugyan így érzi magát.A lány esélyt sem adott a kapcsolatra.

Adj neki egy puszit.Idővel elfelejti a dolgot,és csak a szép emlékek maradnak meg.

19 évesen azért megérthetné,de hát ez van.Sar érzés az tuti

2012. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele! Nekem ugyanez volt 15 évesen,hogy kikellett mennem külföldre,fel sem merült a szakítás és túlélte a kapcsolatunk. Igaz,mikor hazajöttem rá 2 hónapra szakítottunk,de nem a külföld miatt. A barátom akkor 18 volt. Ha van kérdésed írj nyugodtan:)
2012. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!