Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20hónapja várok rá, s most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20hónapja várok rá, s most jöttünk haza a nyarlásból, és mindig kifogást talált. Pedig titkoltan fogamzásgátlót szed. Erre mit léptek?

Figyelt kérdés

a héten végig hisztizett és nem kaptam tőle semmit. utolsó nap, pedig pettingeltünk egy kicsit, de szex nem volt. pedig erre vártam mióta.

másztam rá, mert nagyon kívántam.

akárhányszor náluk tettem, mindig azt mondta, majd ha betölti a 18at, oké, vártam.

következő lépés, majd Ugornyán, a nyaralásunkon. itt sem történt semmi. mihelyt elkezdtük volna, elkezdett valami apróságon vitázni és hisztériázni.

így kell velem viselkednie?

utolsó nap meg ad valamicskét, de ezzel nem teheti jóvá mindazt amit tett. nem ezt érdemelném. szakítottam vele, és apukám hazahozott. holnap megyek a Balatonra a családdal.

mit javasoltok? mit tehetnék egy ilyen lány után? aki ezt tette velem? ígérgetett, és átvert?

18 ff vagyok.


2009. júl. 21. 19:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

ráadásul a héten végig úgy beszélt velem mint a kutyával, folyton megalázott a közös barátaink elött:s

amúgy + miért ne másztam volna rá, mikor ezt ígérgette már nagyon régen?

ui: a kedvemért kezdett el fogamzásgátlót szedni a nyaralásra, de szarul jött ki a lépés, sztem megbánta.

mindig volt valami baja. én meg hülyén vártam rá, és állandóan vettem neki mindent.

2009. júl. 21. 19:48
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

na nehogymár ezért még te legyél felháborodva. Nem volt még kész a szexre ennyi. vagy megértő leszel a csajokkal, vagy sosem fogsz csajt szerezni és megkapni amit akarsz, amúgy meg lehet hogy pont ezért nem akarja mert tudja mit akarsz és nem a szerelmét, mert akokr emiatt nem hagytad volna ott.

Szégyellheted magad. hisztis himringyó

2009. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
az tleg furán jön le, hogy te vagy felháborodva, viszont mégis neked van igazad. 20 hónap után azért már nem normális h még nem történt meg. biztos fél az elsőtől,
2009. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem hagyd ott, te is emberből vagy nem várhatsz örökké. 20 hónap? Jézusom! Ez a csaj teljesen hülyének néz téged, majd most rájön, hogy mit veszít. Nehogy visszafogadd! Majd mész a Balcsira és ott becsajozol vagy találsz egy normális lányt. De ezt a lányt felejtsd el!!!!
2009. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%

sztem is felejtsd el. hamár ilyen a szitu, h a pasi 20 hónapot vár, legalább annyit érdemelne h tulajdonképpen mire is kell várni? mert az h a csaj csak ígérget, de ebből sosem lesz semmi, és soha nemmond semmi konkrétat h mirétnem, az igazságtalan.

legalább annyit mondana, h még nemvagyok készen rá. és kész. de az h semmit nem mond, csak ígérget, ez gáz. miondezt 20 hónapon keresztül :S

2009. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
mért 20 hónap egy szűz lánynál nem idő, ha meg a pasi nem bír magával akkor menjen a rákóczi térre,,,, ja bocs ott fizetni kell, így valóban kényelmesebb... na nehogy már mi nők az ilyen majmok igényeit ki kell hogy elégítsük. És még el is jöttél a nyaralásból apuciddal? és el is sírtad neki hogy mi van? hát lehet azért nem akart semmit tőled a csaj mert sejtette milyen paréj vagy.
2009. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Ugornyán veszítettem el a szüzességem. :D
2009. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

20 hónap nem idő??? Akkor ne keljen neki barát, de legalább is ne hülyitse!!! Mondja meg, hogy ne várja a szexet még 5 évig, mert neki fel kel rá készülnie. Vagy legyen 14 éves barátja, annak még nincs szüksége a szexre, de egy 18 évesnek van!!! Már mondtam, hagyd a pics.ába! Mi a fenét kell felkészülni rá? Mosakodjon meg, vegyen fel egy babydoll és hajrá. Nehogy már a kérdező legyen a hibás. Keress normális nőt, lehetőleg ne szüzet, vagy ha szűz is 1 hónapjnál többet ne várj rá.


18/L

2009. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

hu bazze neked 18 évesen baromi nagy tapasztalatod lehet, az életben is meg szexuálisan is, ha meg van akkor no comment :D

27/N

2009. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ha 20 hónapig vele volt s még csak le se feküdtek, akkor nem paréj..., nem nehéz olyan lányokat találni akik 2. randin odaadják magukat...
2009. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!