Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20hónapja várok rá, s most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20hónapja várok rá, s most jöttünk haza a nyarlásból, és mindig kifogást talált. Pedig titkoltan fogamzásgátlót szed. Erre mit léptek?

Figyelt kérdés

a héten végig hisztizett és nem kaptam tőle semmit. utolsó nap, pedig pettingeltünk egy kicsit, de szex nem volt. pedig erre vártam mióta.

másztam rá, mert nagyon kívántam.

akárhányszor náluk tettem, mindig azt mondta, majd ha betölti a 18at, oké, vártam.

következő lépés, majd Ugornyán, a nyaralásunkon. itt sem történt semmi. mihelyt elkezdtük volna, elkezdett valami apróságon vitázni és hisztériázni.

így kell velem viselkednie?

utolsó nap meg ad valamicskét, de ezzel nem teheti jóvá mindazt amit tett. nem ezt érdemelném. szakítottam vele, és apukám hazahozott. holnap megyek a Balatonra a családdal.

mit javasoltok? mit tehetnék egy ilyen lány után? aki ezt tette velem? ígérgetett, és átvert?

18 ff vagyok.


2009. júl. 21. 19:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%
kemény vagy..:D
2009. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

cinkes a szitu...

ha 20 hónapot vártál meg egy csomó mindent belefektettél akkor csak meg kéne várni amíg adja magát, de ha már ennyire gyűlölöd akkor gyújtsd rá a házat xD az is lehet h hülyére vett elvitted nyaralni meg vettél neki cuccokat ő meg szedte a fog gátlót és más meg tolja... ez esetben jól beszoptad :(

2009. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

áh, nem tolja más ez biztos.

arról tudnék. mert nagyon kemény gyeplőn fogják, főleg mióta nem vették fel arra az egyetemre amire szerette volna, nem mehet szinte sehova sem.

2009. júl. 27. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!