Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok az ilyesmire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok az ilyesmire?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje fogamzásgátlót szedek.A párom nem túl rég pár napra elment a haverjaival bulizni.Láttam a szobájában egy doboz óvszert,ami nekünk egy jó ideje nem kell már.Mikor megjegyeztem neki azt mondta rá,hogy ez a bizonyíték arra h nem csalt meg.:S Kiakadtam egy kicsit,mert ezekszerint a szándék meg volt hozzá.Mégis úgy viselkedik velem mintha nagyon is szeretne.Vett nekem finomságokat ÉS olyan dolgokat mondogatott h ha engem bárki is bánt agyon veri.Ez mégis mi?Ő elvárja tőlem a hűséget és csak az övé lehetek,és azt érezteti h szeret,de aki szeret az mért készül egy bulira óvszerrel??!
2012. aug. 13. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy két dobozzal volt, de csak egy teli maradt meg, úgyhogy ez nem bizonyíték a hűségére.


Semmiképp nem tudnék megbízni benne; helyes, hogy rákérdeztél nála. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban ezek után és nem is tudsz javítani a dolgokon, akkor nem érdemes együtt maradni.


Vagy nézd a jó oldalát: nem fog fertőzést hozni a kapcsolatotokba, mert védekezik :)

2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Scaramanga válasza:
100%
Azért vett finomságokat és azért viselkedik ugy mint aki nagyon szeret mert büntudata van ! Ha fizikailag nem is csalt meg fejben már sajnos igen és az óvszer is azért kell a buliba mert kifelé tekintget a kapcsolatból !
2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem h mért csinál ilyet ha szeret.Ha meg nem szeret akkor mondja azt h hagyjuk egymást,mert mással akar már együtt lenni.
2012. aug. 13. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Általában azért csinálják ezt a pasik, mert kell nekik egy állandó stabil kapcsolat, de közben újdonságra, változatosságra is vágynak. Nyugodj meg, elhagyni nem fog, mert kényelmes neki a helyzete, hogy van egy állandó barátnője. Ha együtt is laktok, főleg (van aki főz, most, takarít és még szexel is vele amikor akarja, de azért kap az alkalmon, ha más nő is képbe kerül)

Sajnos ez így van általában... :(

2012. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, 1. voltam amúgy
2012. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés...Ezt nem bírtam akkor megbeszélni nagyon,de úgy érzem mégis megkellene.Ha megkérdezném tőle h mégis mit szeretne valójában?Velem akar lenni vagy mással?Nem tudom h reagáljak a válaszira. :S
2012. aug. 13. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Megint 1.


Azt fogja mondani valószínűleg, hogy Te vagy élete értelme vagy valami hasonló és veled akar lenni és hogy így meg úgy szeret. Ja és lehet, hogy le is fog cseszni, hogy miért nem bízol benne.

Közben folytatni fogja a kis játékait a hátad mögött...


Így a kényelmes... Egy új kapcsolatba belevágni fárasztó lenne, randizgatni, udvarolni... Te már ott vagy neki, ezt nem fogja feladni.

Tuti nem tudnék benne bízni .


25/L vagyok

2012. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg azért kedveskedik,mert bűntudata van...én nem bíznék már benne.
2012. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Uhhh nem is tudom h kezdjek bele meg mit csináljak majd.Attól nem tartok h azt mondja én vagyok az élete szerelme mert ilyenkor elnémul és azt se tudja mit mondjon én meg jártatoma szám neki és még én érzem majd szarul magam.
2012. aug. 13. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint


Ha ez a példa segít:


Ismerősöm (40/N) társkeresőn talált egy 38/F-t. Egymásra találtak, nagy volt a boldogság. A pasi továbbra is fent volt a társkeresőn, ami a nőt nagyon zavarta.

Volt egy régebbi regem azon az oldalon. Felajánlottam ismerősömnek, hogy próbáljuk ki a pasit. Kitöltöttük az adatlapot, hogy a pasinak ideális legyen és írtunk neki (kép nélkül). Horogra akadt a manus. Elkezdtünk levelezni. Letagadta a kapcsolatát (már 4 hónapja együtt voltak). Küldtünk képeket is. Simán belement a pasi, hogy találkozzunk, sőt, ő ajánlotta fel. Persze végül nem találkoztunk, hanem a nő lecseszte, hogy miért tagadta le őt, meg miért csinál ilyet stb.


A fószer SÍRT!!! És bizonygatta 1000-rel, hogy szereti, imádja és csak vele tudja elképzelni az életét. Persze meghatotta a nőt és azóta is együtt vannak, de a nő állati féltékeny, de inkább visszanyeli.


Ha nincs kézzelfogható bizonyíték a kezedben, a barátod nem fog bevallani semmit, ha van, akkor is mindent meg fog tenni, ígér fűt-fát azért, hogy együtt maradjatok. Sajnos ilyen típust fogtál ki úgy tűnik; szerintem olyat kellene választanod, aki tényleg megérdemel Téged...

2012. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!