Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemértem. Ezt vegyem koptatásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem. Ezt vegyem koptatásnak?

Figyelt kérdés
van egy srác, már régebben is járni akart velem, de akkor még nem találkoztunk.. aztán amikor elösször találkoztunk akkor viszonylag jól el voltunk leszámítva hogy szerinte én 'unatkoztam' meg h én nem nagyon beszéltem pedig igen:o:d sétálgattunk, beszélgettünk, meghívott egy italra ilyenek.. de azóta nem is beszéltünk, pedig mindig ő szokott rám írni, 2 napja volt, mondjuk amugysem szokott nagyon fent lenni fb-n, csak nagyon ritkán, azóta szerintem most jött fel elösször de mégsem írt rám.. akkor lehet mégse jövök be neki? vagy csak azért mert azthitte h nekem nem jön be ? mert egy csomószor mondta h 'látom unod magad, meg h nem beszélek' pedig nem, csak én mindig ilyen vagyok..
2012. aug. 13. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
15/L
2012. aug. 13. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, vedd annak szerintem.
2012. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a ti kis fiatal bolond szerelmes korszakotokban bármi előfordulhat!
2012. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azóta irt este:)) de azóta meg megint nem:'(

am köszi a válaszokat

2012. aug. 18. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
jahh, ismerös, én is voltam igy a legelsö pàrommal, szerintem hagyd, nem vesz komolyan, de rà is értek 2-3 év mulva együtt jàrni:D
2012. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egyszerűen még túl gyerekes.

Talán ő sem tudja mit akar.

Szerintem inkább keress másikat

2012. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!