Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem vagy csak félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak félek elveszíteni?

Figyelt kérdés
Az előzmény elég hosszú a lényeg viszont annyi hogy távkapcsolat lehetett volna közöttünk ,de aztán a végén nem lett ...júliusban elmentem nyaralni előtte mindig egymásra írtunk beszéltünk stb... ő mondta hogy lehetne köztünk távkapcsolat és hogy ő ezt csak azért nem akarja mert hogy nekem ez lenne első kapcsolatom és nem akarná hogy rossz legyen nekem mert hogy havonta 1-2 találka lehetne,na és aztán még beszéltünk majd elmentem nyaralni amikor hazaértem akkor egyik nap rám írt,hogy rendben hazaérkeztem stb stb... aznap jót beszélgettünk azóta párszor én írtam rá de ő sosem én meguntam azóta én sem írok ő sem nem tudom mi van talált mást vagy csak azt akarja hogy elfelejtsem? mert mikor megbeszéltük a távkapcsolat dolgot azt mondta hogy nem akar bántani és hogy jobb lenne nekem ,ha találnék mást magamnak ...viszont közben én belezúgtam :/ még azt is szeretem amit másban utálnék :S mit tehetnék? (szeptemberbe még messzebbre költözik :()
2012. aug. 13. 21:25
 1/9 ASOT ***** válasza:

Hát ezt megszívtad!

szerelmes vagy reménytelenűl.

Jobb lesz ha kitörlöd őt a kis buksidból!

2012. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja és a kérdésem pedig onnan jött hogy tegnap láttam kiírva egy olyan keresztnévvel rendelkező emberke nevét hogy kapcsolatban és az ütő is megállt bennem egy másodpercig levegőt sem kaptam kb. aztán amikor rájöttem nem ő akkor olyan volt mintha egy kő esett volna le a szívemről ,aztán ráeszméltem ,hogy ugyan így lesz ha véletlenül ő lesz kapcsolatban és akkor már késő rendbe hozni ....mit csinálhatnék?
2012. aug. 13. 21:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt elég rendesen meg! pedig már megfogadtam nem leszek szerelmes mielőtt komolyabb nem lesz egy kapcsolatom,de ez most nem jött össze....az a baj hogy senkire nem néztem még úgy hogy na vele tényleg szívesen felnevelném a gyerekem és leélném az életem...de ő most ezt is elérte :/
2012. aug. 13. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de..

Jobb lenne elfelejteni,most gondolj bele havonta 1-2találkozó..

Együtt lennétek fél évig és mondjuk csak hatszor látod élőben?

Ennek így mi értelme?

2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatok szerintem sem működnek. Nekem is volt és nem volt jó. Megértem, hogy nem akart bántani és nem akart belevágni.

Eltünt, mert lehet neki is elkezdtél többet jelenteni, mint egy barát/ismerős.

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem ennyi idő után korai kijelenteni, hogy neked akár ő lehetne a nagy ő is. Volt már több kapcsolatom, de csak most érzem azt, hogy na talán megvan az, akivel le tudnám élni az életem. Ehez meg kell igazán ismerni a másikat.

Szerintem hagyd az egészet, főleg, ha még messzebbre fog költözni.

2012. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom...nem sok,de ilyet még sosem éreztem és talán kibírnám azt a 2 évet amit távol van aztán pedig ha kibírnánk már azért elég stabil kapcsolat lenne ....de m1 valószínű már csak a felejtés maradt
2012. aug. 13. 22:00
 7/9 A kérdező kommentje:
értelek és jó nem azt mondom hogy na most elterveztem előre vele az esküvőm stb... csak eddig gyereket sem akartam viszont vele beszéltünk erről és egészen más szemszögből is tudtam nézni ezt a dolgot... mert tudom lehet jobban megismernénk egymást 1 hónap után vagy fél év után szakítanánk...és én ezt jól tudom meg realista vagyok pont ezért is félelmetes nekem kicsit ez a 'rózsaszín felhő stílus" ,mert próbálok minden nap arra gondolni hogy biztos nem lett volna könnyű nem bírta volna ő se én se jobb ez így stb.... de néha még is ott van hogy és mivan ha még is minden jó lett volna...ugye mi lett volna ha...na de m1
2012. aug. 13. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Minnél tovább rágod magad, annál rosszabb.

Amúgy én együtt voltam valakivel 2évig távkapcsolatban, az sem volt jó, de amikor ugyanabba a városba kerültünk kb 1hónapot bírtuk még és szakítás lett a vége.

2012. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen értem...csak nehéz elfogadni :/
2012. aug. 13. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!