Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szólják meg az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg az emberek, ha egyszerűen nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt eldöntöttem, nem akarok barátnőt, mert soha nem értettem meg a nőket, nem tudom mire vágynak, és nem is jöttem ki ezért velük emberileg. A legtöbb férfival 2 perc alatt megvan a közös hullámhossz, de egyetlen nővel sem tudok egyszerűen kijönni. Úgy gondoltam ezt a dolgot jobb nem erőltetni, és jól megvagyok egyedül is, sportolok, tanulok, dolgozom, pénzt keresek, és megpróbálok a haverokkal szórakozni.

Mégis, valahányszor megkérdezik van-e barátnőm, és erre a válasz nincs, nem értik, hiszen nem nézek ki rosszul, sportos vagyok stb. és rögtön pl. melegnek néznek. "Na, biztos meleg, hogy mindig egyedül van". Vagy valami aberáltnak gondolnak. Pedig az ok tényleg csak annyi, hogy nem jövök ki a nőkkel, én nem vagyok se hazug, se taktikázós, csúszómászó ösztönlény. A szex számomra nem olyan fontos, mást meg egy nő eddig nem tudott nekem adni.


2012. aug. 14. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%

A: látens homokos vagy

B: majd összefutsz a nagy Ő-vel és odáig leszel, meg vissza

2012. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Akik megszólják, ezt a dolgot nyilván okkal teszik, egy átlagos embernek szüksége van azokra a dolgokra amiket csak egy párkapcsolat tud nyújtani. Te nem ebbe a bizonyos átlagba tartozol. Az emberek mindig értetlenkedve, furcsán tekintenek arra a személyre, akinek az övéktől eltérő életfelfogása, gondolkodásmódja van. Ez a véleményem.
2012. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Majd találsz valakit.A nők mások mint a férfiak.Velünk van közös téma:SÖR,FOCI,SÖR.

De egy nő már más tészta.

Ismerkedj bátran.Nem kell kapcsolatra gondolni.Csak barátságra.Rögtön javulni fog a helyzet.

2012. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az okat nem tudom, de aterzem a helyzeted, nokent. Engem is megszolnak, mar a sajat barataim is kioktatnak, hogy nem egeszseges ahogy elek. Voltam en mar leszbikus es frigid is, pusztan azert, mert nem akarok kapcsolatot. Mas koti le az energiaimat, es jol megvagyok egyedul. A szex neha hianyzik, de csak azert nem megyek bele kapcsolatba.
2012. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsó: hajszál pontosan ez van nálam férfiban;)
2012. aug. 14. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nah hát akkor levelezzetek :)
2012. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Én csak próbálom lelkileg bemagyarázni magamnak (több-kevesebb sikerrel), hogy nincs szükségem barátnőre, mert nem tudok udvarolni, de ezeket a mocskos ösztönöket nagyon nehéz kordában tartani.


29/F

2012. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Virtualis pacsi! :D Latod, a tobbiek hulyek, mi vagyunk az okosak. :D Komolyra veve, neked is csak azt javaslom, amit magamnak. Ugy elj, ahogy neked jol esik, ezt ugyis csak te erzed, nem masok.
2012. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, én szerintem irigység miatt, hogy egyedül is simán megvagy. Sok ember kapcsolat függő (én ezt lenézem, my bad), képtelenek magukban meglenni akárcsak pár napra is, nem bírják elviselni magukat egyedül, ezért kell valaki melléjük minél előbb. Nekem nem jön be a mai felszínes jóarcság alapú, fb önmarketinges világ, és nem akarok ebben szaporodni és ezért nem is lesz bnőm soha. Hogy ez kinek nem tetszik az már tényleg nem az én gondom.
2012. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Figyu!

9, es fel evet eltem tartos kapcsolatba majdnem a fel eletemet. Amikor fel eve egyedul maradtam, azt hittem belepusztulok. Most ott tartok, hogy iszonyatosan elvezem. Szabad vagyok mint a madar, oda megyek azt csinalok amit akarok. Egyedul magamnak kell megfelelni! Nem vagyok se meleg se latans meleg, a szex neha hianyzik de ez van!

Ugy gondolom mint, te egy parkapcsolat mindig a taktikazasrol szol, s egy ido utan a hazugsagokrol, a szexert rengetegen feladjak onmagukat!

Ne foglalkozz masok velemenyevel ez a te eleted!

2012. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!