Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem szakítani akarok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szakítani akarok a barátommal, de megnehezíti a dolgom. Egyszerűen nem bírok! Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy kb 1 honapja jöttem össze a jelenlegi barátommal.Azt mondja szeret,én is szeretem,viszont azthiszem csak mint barát.Most pár napja elmondta,hogy játékgépezik,amin nagyon felmérgedtem,mert ezt nem tűröm.Azt mondja próbál megváltozni,de nekem ez nem elég.Nem egy helyen lakunk,úgyhogy lehet h el is tudja titkolni,ha esetleg azt mondja,hogy abbahagyta,de aztán mégse.Nem bízom benne.Nemsokára lesz a szülinapja,amit előre fog tartani jövő hétvégén,azt mondja h szeretné ha elmennék,valahogy győzzem meg szüleimet,hogy ottaludhassak nála.Ez nem hiszem,hogy jó ötlet,nem kéne elmennem.Viszont most is nála van valamim,amit még szeretném,hogy visszaadjon,mert elég fontos,és ha most azt mondom neki,hogy szkítsunk,tuti nem adja vissza.Egyátalán azt se tudom szakítsak-e vele,de nem hiszem h ez így a részemről működne.

Ja és én 17/L ő 20/F.


Szerintetek mit tegyek?Légyszi csak normális válaszokat!Köszi:)


2010. márc. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát semmiképp ne aludj nála.

És sztem közöld vele minél hamarabb a dolgokat, hogy ne a szülinapján érje meglepetés. És kérdd vissza azt a cuccot, vagy menj el érte.

2010. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogod magad és egyből elmész a cuccodért. Megkéred, hogy menjen veled picit sétálni és közbe közlöd a hírt. Ha nem akar menni sétálni, akk helyben +beszéled vele.
2010. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem voltam még nálunk,és addig nem is találkozunk már mig ezt a szülinapját tartaná:S..csütörtökön voltunk valahol és addig most nem leszünk..:S
2010. márc. 13. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
hát rossz dolog h szülinapjára jön ki a dolog de scak szépítésből ne húzd a dolgot csak azt fogja hinni h minden rendben van...és tév hitben nem jó élni...:S
2010. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat sztm se aludj nala mig egyutt vagytok meg addig a cucodat kerd vissza mond h neked fontos s nagyon hianyzik s utanna ha viassza adta sokaig ne huzd az idot mond el neki h hogyan erzel ha halogatod csak neki lessz rosszabb ugy erzi majd h atverted egesz vegig
2010. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!