Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet probléma a kapcsolatunkban az, hogy a barátnőm nem tud főzni?

Figyelt kérdés
23 évesek vagyunk és a barátnőm nem tud főzni, pedig már azt tervezzük, hogy összeköltözünk.
2012. aug. 14. 17:00
1 2 3
 1/29 okoska31 ***** válasza:
88%

az a probléma, vagy lehet, ha nem is akarja megpróbálni, hogy neked főzzön, mondjuk hétvégenként.

esetleg együtt főzhettek.


De, TE MEG EDD MEG!!!!! Ha neked főzi, és gürizik vele, TESSÉK MEGENNI!!!

És őszintén megmondani, hogy legközelebb mit csináljon másképp, hogy ehető is legyen.:) (voltam én is kísérleti nyúl...:))

2012. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Majd megtanul, egyébként meg aki tud olvasni az tud főzni :) egyébként meg bármily furcsa, de a hímneműek is beléphetnek a konyhába és ők is főzhetnek néhanapján...
2012. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 okoska31 ***** válasza:
36%

ezt az aki olvasni tud, főzni is tud dumát öcsém előadta egy korábbi szakácsnak....


átalakult aki főzni tud, egészen jól dob célba - dumára...:)

2012. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

2-t osztom. Nálunk pl. épp a barátom főz, ő tud (jobban), és imádja is: évek óta remekül műxik, én szándékosan ilyen srácot "kerestem", (sosem vonzott a főzés, egyszerűen nem érdekel).


De több ilyen párt ismerek. Ő meg imádja csinálni, és komolyan, amikor ezt az elején megtudtam róla, kb. dupla olyan szexinek tartottam mint előtte. :)


Na, szerintem nem értitek félre, de tényleg nagyon bejött!

2012. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

okoska31 (1)


Én őszintén tisztelem, akik jól főznek! Nekem az konyhaművészet, de fura, hogy azt írod, probléma ha meg sem akarja próbálni a lány.


Tőlem például annyira távol áll (az érdeklődésemből), hogy kb. ki kellene fordulnom magamból ahhoz, hogy megtanuljam. Félreértés ne essék: a terhek egyenlő elosztásának híve vagyok, de a főzés nekem olyan "pepecselés", ami tényleg kimaradt (helyette nagyon sok más dolog bejött!)


Szóval, ha szeretek valakit, teszek érte mást, de szerintem mindketten jobban járunk ha nem én vagyok az, aki neki főz. ;D

2012. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
5 Miért lenne szégyen? Ti (fiúk) is tudtok k.félni, ahhoz nem kell nagy tudás. :)
2012. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de én a hagyományokat ápolom!
2012. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ápold nyugodtan őket, mehetsz a mezőre ökröket hajtani. :) Tiszta jóindulatból írom.


És persze húzd ki a netkábelt is..:)

2012. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk elgondolkoztató, hogy régen amikor a "férj" egész nap talpalt a mezőn, meg hajtotta a jószágokat, és aljazta őket, meg a több hektár földet művelte akár napszámban, a nő otthon, a gyerekek közelében összeütötte az ebédet.


De ma már, amikor én is lehúzom a néha napi 10 óra munkát a cégemnél (+ mikor mi jön), akkor este úgy fer, ha fifti-fiftiben házimunkázunk.


(Erre értettem, hogy én más részt vállalok belőle).


Na meg hétvégén is- van ugyebár a főzés, meg kis fűnyírás, kb. ennyi. Fűnyírást is szívesen vállalom, vagy pakolászás, de a főzéssel való pepecselést meghagyom a barátomnak.:D

2012. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Én 20éves lány vagyok. Most fogunk összeköltözni a barátommal. 1-2 fogást el tudok készíteni, de a párom is. Viszont mivel én nemsokára otthon leszek a gyerekkel így a saját dolgomnak érzem hogy amire időm van otthon, azt megcsináljam mire hazaér.


Viszont miért lenne szégyen az ha egy lány nem tud főzni? Régen persze mikor csak a férfi dolgozott a nők meg otthon voltak, ez volt a módi, de ha a nő is dolgozik/tanul akkor miért csak az ő dolga lenne? De nyilván nem azok írják azokat a kommenteket hogy a nő csak kefélni tud főzni nem, akik keresnek is annyit hogy eltartsák az asszonyt....

2012. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!