Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rövidesen fél éve leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidesen fél éve leszek együtt a barátnőmmel. Szeretnék venni neki valamilyen virágot/virágcsokrot arra a napra, amikor pont fél évesek leszünk. Milyen virágot (csokrot) vegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orchidea szép, és divatos növény mostanság és több is mint egy csokor, ha jól kezeli sokáig megmarad neki.
2012. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

csak az orchideára nagyon oda kell figyelni és nagyon igényes, nem mindenhol marad meg :( nekem is volt :(


szerintem a szokásos vörös rózsa, egyrészt a szerelmet tükrözi másrészt ennek minden lány örül :) tetetsz bele valami kis szíves díszt és már meg is van :) én a páromtól ilyeneket szoktam kapni, és mindig nagyon örülök neki :)


N22

2012. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem zúzzál ki a helyi piacra, és nézz szét. Egyrészt harmadával olcsóbban kétszer akkora csokrot kapsz, mint egy városi virágboltban. Másrészt elmész, szétnézel, és majd ott ihletet kapsz:D Ami tetszik csokor, és úgy gondolod illik a barátnődhöz, azt megveszed.

Nem kell feltétlenül rózsának lennie, az számomra elcsépelt dolog. Azt csináltam amit fentebb leírtam, amikor barátnőmnek virágot akartam venni, és mindig bejött:)

2012. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy a rózsát ti fiúk elcsépeltnek tartjátok, de mi nők nagyon tudunk neki örülni ;)
2012. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ó, én nem azt mondtam, hogy soha életemben nem vettem lánynak vörös rózsát:)

Volt olyan barátnőm, aki minden hónapban amíg együtt voltunk kapott tőlem egy szálat, mert láttam rajta mennyire tetszik neki. Az pedig nekem is jó érzés volt, ha őt örülni láttam:)

De egyéb alkalmakra azért úgy gondoltam, kicsit jobban össze kell szednem magam, és használnom a fantáziámat:D

2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

jaa hát igen úgy más hogy minden hónapban kapott :) így megértem :)

ez nagyon szép gesztus volt Tőled :)))

2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ne vegyél neki semmit úgyse becsülik meg
2012. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fél évesek lesztek? Ez olyan nagy szám? Mit kell ünnepelni fél éven, de most komolyan... Ez lenne az alap, hogy nem havonta váltogatják egymást a tinik. Vegyél neki rózsát csak úgy, bármikor, mert szereted, és ennyi.
2012. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kuroyuki Hime válasza:
Szerintem egy fél éves "évfordulóra" szép lenne valami cirkás rózsa... szélrózsa esetleg... az orchidea bajos, a vörös rózsa meg elcsépelt
2012. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem nagy szám a fél év

de:

ő az első barátnőm

örülök neki, hogy még mindig az, mert nagyon sok példát látok magam körül, ahol havonta egy kapcsolat születik és megy tönkre

és szeretném neki jelezni továbbra is, hogy nagyon szeretem


egyébként

a "józan" emberek felfogása szerint fél év semmi, ezzel én is egyetértek

de a világ elég rossz irányba megy ezzel kapcsolatban, mert tényleg egyre kevesebb a hosszútávú kapcsolat

ami tiniknél nem is kell, hogy legyen

de ha van, akkor viszont minél hosszabb, annál jobb

pl az egy napos kapcsolat, amikor látsz valakit, aki minden nap más lánnyal smárol egy parkban

szerintem elég undorítóak

és ezért gondoltam, hogy erre a fél évre is veszek valamit

mert ahogy én látom, ilyen korban ez egy elég szép nagy időnek számít

természetesen tisztelet a kivételnek :)

2012. aug. 15. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!