Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi előtt hülyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi előtt hülyét csináltam magamból, hisztiztem féltékenykedtem és leégettem magam előtte, de megváltozok, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Az a baj h nagyon szeretem,és tudom h ő is többet érez nálam barátságnál,nagyon eltudunk beszélgetni,és vonzódunk egymáshoz.Csak sajna az utóbbi időben egy idióta voltam.de szeretnék megváltozni.Hogyan tehetném jóvá?
2009. júl. 22. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. mondd el hogy szégyelled hogy gyerekesen viselkedtél. legközelebb pedig számolj 10ig mielőtt robbanni akarnál.
2009. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék a változásban. Nem azért mert nem akarod, hanem mert az ember nem tud egyik percről a másikra változni. Aki féltékeny és hisztis az az is marad. Nem csak férfiakra igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna.
2009. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Csak egy saját példát tudok felhozni neked. Velem ugyanezt csinálta az exbarátom, amit te azzal a pasival. Többször is veszekedtünk emiatt, minden hülyeség miatt féltékeny volt, megígérte, hogy megváltozik, úgyhogy adtam neki egy esélyt. Egy pár hétig rendben is volt, de aztán megint kezdte. Megint elkezdte ígérgetni, hogy megváltozik, adtam neki még egy utolsó esélyt. Aztán mikor megint elkezdte a hisztit, gondolkodás nélkül dobtam.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen változni, de ahogy előttem is írták, nem egyik pillanatról a másikra fogsz leszokni a hisztiről. Beszéld meg a dolgot a fiúval, kérdezd meg, mi a véleménye rólad ezek után, lenne-e még esélyed nála!

2009. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igenis lehet valtozni. A sajat hibainkbol tanulunk a legtöbbet, barmennyire is fajdalmasak. Gondolj csak arra, hogy az ember a csalodasok alltal mindig csiszolodik, es idös korara egeszen bölcs lesz. Szerintem jo dolog, hogy belatod a hibaidat, az is jo, hogy javitani akarsz a hibaidon, az mas dolog, hogy nagy feladat ele allsz, de ha sikerül, minden eselyed megvan arra, hogy megbocsasson a fiu.Igazabol szerintem a megbocsajtashoz az is eleg, hogy belattad, hibaztal.
2009. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia. én ugyanezt csináltam a majdnem barátommal,és emiatt sem jött össze velem,mert gyerekesnek és hülyének nézett. márvagy 2 hónapja megprobáltam változtatni,nekem seikerült is,már nem vagyok féltékeny meg semmi ilyesmi,DE! elvesztettem a bizalmát,így már nem hisz nekem... probáltam megbeszélni vele a dolgokat,de sajnos hiába.

bocsi hogy ezt igy leirtam,csak gondoltam az én storym hasznosabb lehet,de remélem hogy te nem fogsz igy járni. :) sok sikert ! :)

2009. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a viselkedéssel rontottál a helyzeten. Egyik fiú sem szereti a hisztis, féltékenykedő lányokat. Nem igazán lehet jóvá tenni, mert biztos úgy gondolja, ha egyszer így viselkedsz, akkor máskor is. Az ilyenektől hanyatt homlok menekülnek a pasik, mert nem szeretik a zűrös csajokat.
2009. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de az agyam ledobja az ékszíjat, ha a hisztinek valami jelét látom. Undorító dolog, ha valaki ilyesmivel próbál hatni a másikra a józan érvek helyett. A féltékenység pedig bizonyítottan kisebbségi komplexusból ered. Mint ahogy egyik előttem szóló megjegyezte, kutyából nem lesz szalonna. Dícséretes hogy meg akarsz változni, lehet hogy ideig-óráig meg tudnád magad erőszakolni, de ez hosszú távon nem fog sikerülni. Úgyhogy ne ígérd neki a változást.
2009. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!