Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok beleszeretni valakibe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok beleszeretni valakibe. Megváltozok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval.. Van, hogy nagyon jóban vagyok egy lánnyal, poéngyár vagyok, meg minden jól megy, amíg tetszik, kedvelem, de még nem szeretem. Nagyon jól elvagyunk, de amint beleszeretek, megváltozom. Olyan nehezen bírok beszélni, olyan lenni Vele, mint voltam, és ezt utálom... És gyakran azt hiszik, bajom van Velük, közben csak beleszerettem... Más is így van ezzel?
2009. dec. 6. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem más is van így ezzel, de ha jó esetben a lány is beléd szeret akkor egy szerelmes pár lennétek, nyilván hogy komolyodik a dolog, mert nem a hülyéskedésre vágytok, hanem az együtt töltött boldog percekre. Bár én még majdnem 2 év tartós szerelem után is tudok poénkodni, biztos tudsz te is. Ha a lány is beléd szeretett akkor nincs gond, ha nem akkor keress másik lányt.
2009. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én is tudok, csak nem olyan könnyű, mert levegőt alig kapok a közelében. :D
2009. dec. 6. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem pontosan hogy viszonozza a lány a dolgokat? mert ha igen akkor ez nagyon jó dolog!
2009. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem viszonozza... Mármint, jelen helyzetben meg van ijedve tőlem...
2009. dec. 6. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor valj színt :D
2009. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szükséges.. Szerintem már tudja. Csessze meg.
2009. dec. 6. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Szarügy. Azelőtt kell felszedni, hogy így belézúgnál. Sokat kell dugni lányokkal, ésakkor nem izgulsz így be. Talán. Sajnos én sem tudok erre gyógyírt.
2009. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2009. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért történt 1-2 dolog, ami nem éppen barátok között szokott. :D Én 17, ő 14.
2009. dec. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!