Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! , számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! , számotokra milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra is egyaránt kíváncsi vagyok, de e mellé a saját karakterisztikátokat is felvázolhatnátok.

2012. aug. 16. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

hát.. legyen megértő; beszédes, de néha csendes; helyes legyen, vicces, és talán ennyi ami fontos. ehhez hasonlók most nem jutottak eszembe, de az ilyenek nagyon fontosak.

én általában csendes vagyok, amikor nem, olyankor vicces és élénk :D. megbízható, lehet velem hülyéskedni,és szerintem a külsőm rendben van

2012. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magabiztos, bátor.


Nem ír ilyen kérdéseket gyakorikérdésekre.

2012. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ideális pasi pl: Mario Casas :DD külső tulajdonságot nem írok mert van hogy egy pasi megfog van hogy nem no jó azért ne legyen ronda de nálam a belső fontosabb romantikus pasikat szeretem legyen humoros, kedves és a legfontosabb hogy őszintén szeressen ne csak szavakkal
2012. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát lássuk csak... Külsőre azt szeretem, ha egy srác férfiasan néz ki. Ezalatt azt értem, h van egy kis borostája (tényleg nem sok), esetleg vmi jó kis fazonra van nyírva az arcszőrzete, plusz nem vékony, hanem átlagos testalkatú, szélesebb vállakkal, és kissé izmos karokkal. Azt nem szeretem ha vki túl izmos, engem vhogy az visszataszít. Imádom ha egy srácnak világos szeme van, főleg a kék szeműeket szeretem :) Azt viszont utálom ha a pasi szolizik (akk inkább legyen hófehér), ha sok ékszere van (egy vékony nyaklánc bőven elég), és ha túl sok figyelmet fordít a külsejére. Nah, hát külsőre nagyjából ennyi.


Belsőre pedig... Szeretem a közlékeny, nyitott embereket, ez később sok szitut megkönnyíthet. Alap, h a másik el tudjon fogadni olyannak amilyen vagy, ezért nem nézem jó szemmel ha vki leszól másokat v gőgösen viselkedik. A kedvesség, figyelmesség, gyengédség sztem megintcsak alap. Plusz még ott van a humorérzék, őszinteség, h a srác megértő legyen, és hagyja a csajnak h önmaga legyen. Lehet h ez most így soknak tűnik, de sztem simán teljesíthető. Élő példa rá a barátom :)

2012. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a jelenlegi párom a "leg" :D És az ideálom.

195 cm, szőke, kék szemű, izmos, szerény, kedves, és nagyon törődő :)

2012. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legyen kicsit duci :D

és belsöre meg jó humorú, hülye gyerek akkivel lehet marhulni de mégis tud komoly lenni

a jelenlegi barátom épp ilyen :D kicsit bolond és mindent poénra vesz de ha tényleg komoly dologról van szó akkor tud normális lenni

2012. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!