Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet bízni abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bízni abban a férfiban aki korábban megcsalt?

Figyelt kérdés
Ti hinnétek a párotoknak a jövőben, ha a kapcsolatotok elején még kacsingatott más nők felé is? Ilyenekre gondolok, hogy már együtt voltunk, de közben társkeresőkön még nézelődött, hogy az igazit keresi? Randizgatott is egy-két lánnyal. Ezt fél éven keresztül csinálta, most vagyunk együtt 2 éve. Azt mondja akkor még össze volt zavarodva, akkor vált el a feleségétől és nem tudta mit akar, de most már tudja hogy én kellek csak neki és nem akar elveszíteni. Most készülünk az összeköltözésre, de nem tudom lehetséges-e szerintetek, hogy valaki fél év után szeret bele valakibe és jön rá, hogy mégis őt akarja? Lehet bízni újra szerintetek? Hogyan győzzem le a féltékenységet? Próbálom nem kimutatni neki, mert szeretem és nem akarom bántani de néha gyomoridegem van, ha valami nő hívja, hogy biztos megcsal újra. Hogyan lehet újra bízni?
2012. aug. 16. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki, dobd ki éééés dobd ki!!! ő egy kis r_hadék aki nem vesz téged sz*rba se. Meg persze azokat a nőket se akikkel viszonya volt. Ráadásul lehet, hogy most is van! Vagy ha esetleg tényleg "megtért" akkor is benned van a féltékenység és a bizalmatlanság. Szóval szerintem mindenképpen DOBD KI!!
2012. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért nem bízol benne, mert valamit elkövetett, ami ezt kiváltotta, nem azért, mert alapjáraton olyan vagy.


Ha boldog vagy vele, akkor nincs min agyalni, ha nem, akkor sincs, mégis ezt teszed. Ne hagyd magad lábtörlővé tenni. Most ez a pasi azt látja, hogy megcsalt Téged, mégis vele vagy, ezért ezután is bármit megtehet, ha véletlen kiderül, Te majd úgyis megbocsátod...

Ezekből a nőkből lesznek a lábtörlők :/

2012. aug. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lábtörlő azért nem leszek. Mikor ezt megbeszéltük mondtam neki, hogy amit tett hajlandó vagyok lenyelni és betudni annak, hogy válás után nem tudta mit akar az élettől. Nehéz volt neki is újra bízni és kapcsolatot alakítani még egy nővel, DE! megmondtam azt is, hogy egyetlen esélyt kap tőlem. Egy megcsalás, vagy hazugság ott vége a történetnek és ezt nagyon komolyan is gondolom. Szóval azt tudja, hogy nem játszhatja el többet velem.
2012. aug. 17. 01:08
 14/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az, hogy együtt voltatok és mit jelent az, hogy megcsalt?
2012. aug. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha 1,5 évig elnézted ezt neki akkor miért most vannak kétségeid? Amúgy az ember ennyi idő alatt sokat tud változni. Viszont az esély arra hogy megcsal akkoris ugyanannyi lenne ha nem tette volna meg a kapcsolatotok elején. Mondjuk mindezt úgy mondom hogy én már akkor kidobtam volna, sőt nem is lennék együtt olyannal akinek gyereke van.
2012. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, nekem is volt hülyeségem, főleg kapcsolatváltás közben az ember nem tudja még pontosan mit akar. Ez lehet, sőt biztosan nem jó dolog és nem tetszik a másiknak, elismerem és elfogadom. De azóta, hogy elhatároztam magam - és ez nekem is majdnem fél év volt - nem adtam okot a féltékenységre, problémázásra. Sőt, a lánykérésen is túl vagyunk, és igennel. Úgyhogy ha és amennyiben a kapcsolatotok jól működik, akkor ne emészd magad. Ha meg nem, akkor persze kereshetsz kifogásokat, meg megpróbálhatod meggyőzni magad, de ami több, mint egy éve fel sem merült már problémaként, az nem probléma, az elmúlt. Lépj túl rajta, légy boldog.
2012. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek:)
2012. aug. 17. 17:05
 18/18 anonim ***** válasza:

A bizalom egy léggömb. Ha egyszer kipukkad, próbálhatod összefoltozni, de sosem lesz a régi.


Voltam hasonló helyzetben, megpróbáltam túllépni rajta, de nem lehet.


24/N

2012. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!