Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam meg neki?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,1 hónap múlva 14.Van egy fiú a suliban.1 évvel idősebb,és teljesen belezúgtam.Megszeretném neki írni/mondani hogy szeretem,csak félek attól hogy kiröhög.:/ Elmondjam neki vagy inkább írjam?Egyáltalán hogy fogalmazzam meg?Nem akarom magam lejáratni,főleg azért mert ő menő. :SSS
2012. aug. 17. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj ismerkedni vele először, nem jó ötlet letámadni azzal, hogy szerelmes vagy belé. Ha ő soha semmi jelét nem adta annak, hogy egy kicsit is érdekelnéd, akkor nem hiszem, hogy jó sülne ki ebből.
2012. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Pláne ha olyan menő. Hagyd, hogy jobban észrevegyen. De még akkor sem nyert ügy.
2012. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. :(

Tényleg ne. Neked lenne rosszabb.

2012. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy fiút nem szabad letámadni azzal, hogy szeretlek, mert akkor neked lesz kellemetlen a helyzet. Először ismerkedj vele. Próbálj meg vele beszélgetni. Ha tetszel neki és ő is jelét adja, hogy kölcsönös vonzalom van, akkor találkozzatok, és majd kialakul. Ráérsz még elmondani neki. Ne kapkodd el! Sok sikert!
2012. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért tényleg ne úgy kezdd, hogy "Szia, szerelmes vagyok beléd":D
2012. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!