Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy írjam le az egyik haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam le az egyik haveromnak, hogy én nem szeretnék vele járni?

Figyelt kérdés
2 éve ismerjük egymást,de csak 1-2 havonta talizunk diszkóban,és most előállt avval hogy ő szerelmes belém,velem képzeli el az életét... De én csak haverként tekintek rá és az én részemről ez nem is lesz több!! akármit csinál... nem tehetek róla az érzéseim nem én irányítom!! Hogyan mondjam ezt neki meg a legkíméletesebben?
2012. jún. 8. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék veled járni. ŐSZÍNTÉN!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így: "Bocs de nem szeretnék veled járni"
2012. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt egy variáció:

Figyelj, te nagyon kedves fiú vagy, de én nem akarok veled lenni, nem szeretlek és nem is foglak soha. Nem akarlak megbántani, de ez így van, és nem akarlak hitegetni.

2012. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretlek...csak mint egy barátot.


Na ettől idegfrászt fog kapni.

2012. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!