Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elfogadható egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható egy komoly párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 és fél éve vagyunk együtt. Még régebben rajtakaptam, hogy más lányoknak,akiket én is ismerek, netán a barátnőim, írogat, hogy mikor csinál magáról képet fehérneműben, szexelne-e vele, stb. Megkérdeztem, hogy ezt miért csinálja, a válasza az volt, hogy ő csak szórakozik, próbálgatja a határokat, hogy ki meddig megy el, és aki igazán ismeri őt, az tudja, hogy engem szeret. Nem szóltam neki semmit, mert nem tudom, mire véljem. Ez normális? Vagy hihető amit mondd? Nekem ez mind nagyon rosszul esik és én szégyenlem magam miatta, hogy mit gondolhatnak azok a lányok.
2012. aug. 17. 10:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem nevezném normális viselkedésnek.
2012. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

3,5 és alatt ennyire sem sikerült őt kiismerned?

Nagyon gáz, amit a barátod művel. Az a fedőszöveg, amit kitalált pedig egyenesen nevetséges.

Én nem dőlnék be neki.


24/n

2012. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Számomra nem, de tudod,neked mi az elfogadható...az kell egy kapcsolatban, pláne hosszúban, hogy érezze mindkét fél másnak is tetszett...flört, stb. elfogadható szerintem...d ez..hát..
2012. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hát én biztos vagyok benne, hogy ezt a dolgot nem fogadnám el... Kérd meg, hogy fejezze be, elvégre téged is zavar gondolom. Ha ez után sem fejezi be és neked egy rosszul esik továbbra is, akkor sajnos csak egy megoldás van, szerintem tudod, mire gondolok...
2012. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem fogadható el, legalábbis az én mércémben nem. Én nem hiszem el hogy ha egyik csaj azt mondaná neki hogy ok gyere szexeljünk akkor nemet mondana. De persze Te ismered, Te pasid.... Nekem nem kéne... Azt nem kérdezted meg hogy ö mit szólna ha Te csinálnád ugyanezt???
2012. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod otthagyni, bár ez elég jó ok rá, akkor kérdezd meg, hogy valójában miért csinálja. Lehet ellaposodott a szexuális életetek, unalmassá vált, ezért vágyik valami újra. Mi nem vagyunk restek erről beszélni, így mindig fent tudjuk tartani az egymás iránti szexuális vonzalmat. Mindig kitalálunk valami újat, ha érezi az egyik fél, hogy valami nem teljesen oké.

Az számomra kicsit szánalmas, hogy inkább más nők társaságát keresi, és nem tudja kinyitni a száját.

2012. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha te csinálnád ezt,ő már mélységesen fel lenne háborodva. Vegye már észre magát a pasid,beszéld meg vele,mondd hogy ez kellemetlen neked,és rosszul esik. ha továbbra is csinálja,akkor ne haragudj,de jobb lenne ha elhagynád :/
2012. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normalis. En is azt mondom, hogy szegyelnem magam a sajat baratnoim elott, hogy ilyeneket csinal a parom. A baratnoid erre mit mondanak? Mit gondolnak kettotokrol? Gondolom a hatatok mogott nem azt beszelgetik, hogy "ezek ketten elvalaszthatatlan alompar".

Megkernem en is, hogy fejezze be, de rogton, mert sajnos te igy nem akarsz vele hosszu tavu kapcsolatot tovabb.

Ahogy az egyik valaszolo irta, o mit szolna, ha te is ugyanezt csinalnad? Esetleg tedd probara ot, hatha igy hamarabb leesik neki, hogy nagyon gaz, amit csinal.

2012. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Volt egy idő, amikor kicsit elhanyagoltam őt, de annak oka volt, elvesztettem egy számomra nagyon fontos személyt, és akkor csak magammal kellett törődnöm, hogy ne őrüljek meg. Ezt mondtam is neki, hogy ne haragudjon ezért.De ez már elmúlt, azóta minden a régi, teljesen jól megvagyunk. De ez...nem hagy nyugodni.
2012. aug. 17. 10:20
 10/31 anonim ***** válasza:
Én nem fogadnám el,és az nem normális.
2012. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!