Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elfogadható egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható egy komoly párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 és fél éve vagyunk együtt. Még régebben rajtakaptam, hogy más lányoknak,akiket én is ismerek, netán a barátnőim, írogat, hogy mikor csinál magáról képet fehérneműben, szexelne-e vele, stb. Megkérdeztem, hogy ezt miért csinálja, a válasza az volt, hogy ő csak szórakozik, próbálgatja a határokat, hogy ki meddig megy el, és aki igazán ismeri őt, az tudja, hogy engem szeret. Nem szóltam neki semmit, mert nem tudom, mire véljem. Ez normális? Vagy hihető amit mondd? Nekem ez mind nagyon rosszul esik és én szégyenlem magam miatta, hogy mit gondolhatnak azok a lányok.
2012. aug. 17. 10:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%
Mindig csalódni kell a fiúkban...
2012. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán, ha jól értem a gyászban sem volt partner? Találsz mást, hidd el, aki jobban megbecsül!
2012. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
A nagyobb probléma az, hogy most költöznénk össze, amit ő kezdeményezett. Kérdeztem már tőle, hogy mit szólna, ha én ugyanezt csinálnám, de mindig az a válasza, hogy de én nem tennék ilyet, amúgy is bízik bennem, blabla..
2012. aug. 17. 10:31
 14/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elfogadható! Dili voltál, hogy már az első ilyennél nem hagytad ott. A költözést meg elfelejteném a helyedben...
2012. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
21%
Hát nézd, semmiképp sem megszokott viselkedés, de a párodat te ismered. Nekem is volt olyan, hogy haverom regisztrált egy társkeresőre, írt neki egy csaj, akit chaten poénból addig fűztem, hogy már kvázi félmeztelen képeket küldözgetett és áthívott magához estére, mert nincsenek otthon a szülei. Nálunk ebből nem lett probléma, mert tudta a párom nagyon jól, hogy csak trollkodom, nyilván eszembe sem jutott átmenni hozzá. Sok múlik azon, mennyire vagy biztos magadban és mennyire ismered a párodat. Hogy mi normális és mi nem az, az csak a kettőtök mércéjén számít, nem az dönti el, hogy itt mit gondolnak az emberek. Az, hogy ennyire nyíltan csinálja, az számomra valóban arra utal, hogy semmit sem szégyell ebből előtted, nem érez semmi titkolnivalót a dologban, azaz valószínűleg tényleg csak poén. Ha zavar, akkor meg neki mondd meg (hiszti nélkül), ha értelmes, nyilván megérti majd a dolgot, és leáll vele.
2012. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Diavolino44 ***** válasza:

Alapvetoen hulye es bunko is a baratod!

Azert, mert lebukott, ha mar flortolget akkor csinalja titokban. Ha meg kiderul legalabb talajon ki valami ertelmesebb magyarazatot ennel.

Mondjuk nem tudom, hogy ez kb hanyszor fordult elo es a kapcsolatba mikor. Mert ha az elejen, akkor meg nem volt biztos benne, hogy komoly kapcsolatot szeretne veled vagy sem, s akkor meg talan elnezheto. pl 3 eve nem fordult elo akkor beled szeretett, ennyi.

Ha folyamatosan csinalja meg most is, dobd ki mint macskat ...

27F

2012. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Az oké,hogy Ő benned bízik még jó hogy:D nagyon vissza is él a bizalmaddal,nagyon sajnálom,hogy ilyen a barátod,mert normális lánynak tűnsz nem ezt érdemled,undorító amit csinál...és ez annyira szomorú,hogy a végén a legnormálisabb fiúról is kiderül,hogy valami nincs rendben nála:(

én már senkiben nem bízom

2012. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám ezt elfogadni, sok idő lenne ha egyáltalán megbocsájtanám. ( A fedőszövege elég béna..)
2012. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Diavolino44 ***** válasza:

15 valaszolonak uzennem, hogy te nem trollkodtal te ugyanolyan paraszt vagy mint a kerdezo baratja. A csajod meg ua. naiv mint a kerdezo.


Trollkodj itt, ne csajoktol csikarj ki kepet, pont az ilyen patkanyok miatt nem hiszik el a lanyok, ha az ember normalisan akar ismerkedni.

2012. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy róla mit gondolnak... azt hogy egy hülye.

Na de hogy rólad mit gondolnak, hogy egy ilyen hülyével vagy együtt!

Neki ez a dolog látod normális. De amúgy egy kapcsolat ezt nem viseli el, legalábbis én nem hagynám ezt csak úgy hogy: jó akkor próbálgasd a határokat... Ilyen baromságot! Majd te is fűvel fával randizol, csak mert próbálgatod a határokat. Nem e? Hát milyen kapcsolat lenne?

2012. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!