Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elfogadható egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható egy komoly párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 és fél éve vagyunk együtt. Még régebben rajtakaptam, hogy más lányoknak,akiket én is ismerek, netán a barátnőim, írogat, hogy mikor csinál magáról képet fehérneműben, szexelne-e vele, stb. Megkérdeztem, hogy ezt miért csinálja, a válasza az volt, hogy ő csak szórakozik, próbálgatja a határokat, hogy ki meddig megy el, és aki igazán ismeri őt, az tudja, hogy engem szeret. Nem szóltam neki semmit, mert nem tudom, mire véljem. Ez normális? Vagy hihető amit mondd? Nekem ez mind nagyon rosszul esik és én szégyenlem magam miatta, hogy mit gondolhatnak azok a lányok.
2012. aug. 17. 10:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy csinálja vagy sem..Bár ha úgy gondolom, hogy akkor megtette, akkor most miért ne. Azt én is érzem, hogy nagyon visszaél a bizalmammal és teljesen biztos abban, hogy én sosem hagynám őt ott. Csak tudnám miért ilyen biztos benne. Amúgy a legelején legjobb barátom volt, az ő részéről alakult át a dolog szerelemmé. Egy évig várt rám, én "csak" a legjobb barátomnak tekintettem, de gondoltam, hogy akkor adok neki egy esélyt. Aztán beleszerettem. Az első komoly kapcsolata, az első szerelme. Ez úgy kb. a kapcsolatunk közepén történt, de azóta sem hagy nyugodni, nem tudok már megbízni benne annyira, mint korábban.
2012. aug. 17. 11:04
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem normális, kidobni.

Velem is csinálták ezt, neten, ismeretlenekkel, chat, cam szex, satöbbi. Szemétbe az ilyenekkel.

2012. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"15 valaszolonak uzennem, hogy te nem trollkodtal te ugyanolyan paraszt vagy mint a kerdezo baratja. A csajod meg ua. naiv mint a kerdezo."


Jaja, kilenc év párkapcsolat alatt soha nem csaltam meg, megtettem érte mindent, akkor is kitartottam mellette, amikor totál kifordult magából, de jaja egy bunkó f*sz vagyok, ő meg egy naiv p1csa xD xD xD.


"Trollkodj itt, ne csajoktol csikarj ki kepet, pont az ilyen patkanyok miatt nem hiszik el a lanyok, ha az ember normalisan akar ismerkedni."


Igazad van, nem is gondoltam bele, hogy ha poénból fűzök egy idióta libát, aki pár szó pajzánkodás után dugni hív, akkor én egy utolsó f*sz vagyok, aki átveri szegény normális, érett, felnőtt, mély érzésű lányt. xD xD Szegényt, hogy átvágtam a palánkon, hiszen ő minden joggal feltételezte, hogy én őszintén ismerkedni akarok :D. Még a nevemet is tudta, fb-on/iwiw-en is fent voltam, ahol ott virít, hogy kapcsolatban vagyok, nem hazudtam neki, csak pajzán poénokat toltam, erre képeket küldött és áthívott magához, nem is tudom, miért nem jött fel bennem, hogy épp visszaélek egy értékes, különleges, ártatlan lány bizalmával :D.


Csak hogy értsd: pontosan ezért nem akadt ki a párom, pontosan tudta, hogy soha nem is állnék le egy ilyen nyomoronccal, valahogy nem a naiv szó jutott eszembe erről, de te tudod... :D

2012. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadható el!!

Ne hagyd, hogy így megalázzon mások előtt! Bár nem tudom te ezt annak érzed-e, de én tuti annak venném, hogy még ismerőseimtől is ilyet kér. Ezzel azt hirdeti, hogy mennyire nem tisztel téged. Pedig a tisztelet nagyon fontos egy kapcsolatban. Anélkül én nem sok értelmét látom.

Persze idegenként könnyű ítélkezni, de ha jót akarsz magadnak és nem vagy halálosan szerelmes belé, akkor inkább szakíts...

2012. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Diavolino44 ***** válasza:

15 valaszolonak

Dobalozhatsz a szavakkal, tok mindegy nekem. Magadrol azt gondolsz amit akarsz. Szted Kiszel Tunde intelligensnek erzi magat? Hat persze!

Te parasztnak tartod magad hat nem?

Mindenki azt hiszi mennyire korrekt a sajat kapcsolatban. S csak akkor koppan amikor dobjak, vagy hulye a csaj es tur, es tur, es tur...

Ember a tetteid beszelnek! S ha neked az belefer, hogy csak ugy poenbol fuzogetsz csajokat akkor ott a fejben nagyon nagy bajok vannak. Mogottem is 9 es fel ev parkapcsolat van, de soha fel sem merult bennem, hogy kikezdejek egy masik csajjal. Ha olyanom van poenkodok a haverokkal ill. trollkodok a GYIK-on.

S ha mar mentsegeket kell, felhozni, h DE a csaj is egy rib@nc volt. Akkor mar gyanus vagy...

Ha valaki kanos tegye meg titokban, o dolga, de azzal, hogy ez szamodra ez teljesen termeszetes, azt embert alazod meg akit elvileg mindennel jobban szeretsz! S csak olvasd el amit kerdezo irt, regen tortent az eset, de nem tudja tultenni magat rajta. S ez nem bizalom-kerdes ez egyszeru PARASZTSAG!!!!

2012. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Dobalozhatsz a szavakkal, tok mindegy nekem." - hát igen, intelligencia :D


"Te parasztnak tartod magad hat nem? " - nem bizony, van is okom rá


"S ha mar mentsegeket kell, felhozni, h DE a csaj is egy rib@nc volt. Akkor mar gyanus vagy..." - szövegértés karó: nem arról beszéltem, hogy a párommal szemben ez korrektebb lett volna, mert a csaj r1banc. Te beszéltél arról, hogy szegény csajok ezért nem mernek tisztességesen ismerkedni, én csak arra reagáltam, hogy ha valakinek ez normális ismerkedés, akkor nem érzem VELE (értsd nem a párommal) szemben inkorrektnek magam.


" azt embert alazod meg akit elvileg mindennel jobban szeretsz! S csak olvasd el amit kerdezo irt, regen tortent az eset, de nem tudja tultenni magat rajta. " - ebben nincs igazad, ez egy nagy különbség a kérdező sztorija és az enyém között: én ezt úgy engedtem meg magamnak, hogy ismertem annyira a páromat, hogy ez nem fogja megbántani, szemben a kérdező pasijával. Éppen ezt írtam a nevezetes 15-ös hozzászólásomban, hogy meg kellene mondani neki, hogy ez mennyire bántó dolog, ha épeszű ember, akkor leáll a dologgal és bocsánatot kér!


"PARASZTSAG!!!!" - bőséges a szókincsed :D :D

2012. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Diavolino44 ***** válasza:

Nah most erre mit reagaljak?

Itt 20 hozzaszolo irja, ez mennyire inkorrekt viselkedes. De biztos neked van igazad ,h ez belefer egy kapcsolatba..... S nincs igazad a 2 szituacio teljesen UGYANAZ!

Vagy megkerdezted elotte baratondet?:

-Figyelj, hulyeskedni fogok egy csajjal, mert kivnacsi vagyok kuld-e meztelen kepet, meg hagyja-e magat megdugni? De csak trollkodok!

- S erre az volt a valasz: Persze nem zavar, nyugodtan.

Ha ez igy lezajlott akkor egy igen furcsa parkapcsolat, de akkor igazad van. S mazlista vagy , mert ez a csaj akarmit mondasz neki be fogja nyelni.

Mas esetben, PARASZT vagy (a kedvenc szavam :))

2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Itt 20 hozzaszolo irja, ez mennyire inkorrekt viselkedes. De biztos neked van igazad ,h ez belefer egy kapcsolatba" - én nem mondtam, hogy korrekt viselkedés, egyetlen szóval sem mondtam ilyet, bár igazság szerint feleslegesen erőlködöm, nem látom, hogy képes lennél megérteni, miről van szó. Azért megpróbálom: van egy alaptétel, miszerint egy kapcsolatba az fér bele, ami a két félnek belefér, ergo pont leszarom, hogy neked belefér e, mint ahogy a többi húsz emberé sem; ha veled járnék, akkor érdekelne a véleményed.


"nincs igazad a 2 szituacio teljesen UGYANAZ! " - mint mondtam, közel sincsenek egymáshoz, mivel én a történteken együtt nevettem a barátnőmmel, míg a kérdező ki van borulva. Egész egyszerűen a párommal feltérképeztük már egymást, mi fér bele a másiknak és mi nem, mi bántó a másik félnek és mi nem. Ehhez nem volt szükségünk mások véleményére, nem kérdeztünk meg másokat, hogy adott dolog elfogadható e komoly párkapcsolatban, mielőtt megmondtuk volna a másiknak a problémánkat. Nálad is azt látom, hogy be vagy szűkülve a szokásos normákra, és nem fér a fejedbe, hogy léteznek párkapcsolatok, amelyek nem teljesen a szokásos szabályok szerint működnek, mégis működnek. Nem vagy képes felfogni, hogy ez van, akinek belefér, inkább leképezed az egészet a saját világodra, ott pedig mindenre az a megoldás, hogy a pasi egy "paraszt", hogy a kedvenc szavadat alkalmazzam. Azt hiszed, hogy a párom csak nyel, mert szerinted nem létezhet ember, aki van annyira intelligens, hogy el tudja különíteni a viccet a megcsalástól; hát össze kell zavarjalak, k*rvára nem nyel le mindent, sőt!


"PARASZT vagy (a kedvenc szavam :))" jelzi az intelligencia szintedet, mint ahogy a helyesírásod is :D

2012. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Diavolino44 ***** válasza:

Ezt, úgy látom megválaszoltad te magad. Nem kell ehhez semmit sem hozzáfűzni. Egy normális kapcsolatba ez nem fér bele. Mint ahogy aki ide írt a kérdéshez velem értett egyet.

Nálatok belefért, de ne a saját egyéni értékrendedet erőltesd rá a másokra, mert mint már írtam ez egyedül nálad fért bele a többi 20 válaszolónál nem. S ennek egy oka lehet a csaj naiv. Nincs ezzel baj, csak nem kell vele visszaélni. Felőlem még mentegetheted a szituációt, meg csűrheted-csavarhatod, hogy ne érezd magad bunkónak pedig az vagy. Nem látod a fától az erdőt.

2012. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

1: nem erőltetem az értékrendem másokra, pusztán említettem a kérdezőnek egy másik nézőpontot, miszerint lehet, hogy tényleg csak poénból csinálja a srác. Mit erőltettem én akármit is másra? TE akarod folyamatosan a saját értékrendedet rám erőltetni, amire az a kifejlett indokod van, hogy a többi húsz ember is így gondolja. Nem erőltettem semmit sem, csak megmutattam egy másik nézőpontot is, miszerint van akinek ez belefér, nem kell menten rosszra gondolni. Annyira tipikus és szánalmas, hogy csomóan egyből szakításra buzdítanak, miközben a kérdező és párja még meg sem próbálták megoldani a helyzetet, én azt mondom, nem biztos, hogy a legrosszabbra kell gondolni, hozok példát is, erre én vagyok a bunkó paraszt xD.


2: egy normális kapcsolatba ez nem fér bele? Létezik egy egyetemes norma a normális párkapcsolatra? Az az igazság, hogy egy párkapcsolatba az fér bele, ami mindkét félnek belefér. Ez másképp szólva azt is jelenti, hogy a párom véleménye a normális kapcsolatról számít, a tiédet meg pont leszarom, és nem is igazán értem, milyen alapon érzed magad felhatalmazva, hogy eldöntsd, minek kell normálisnak lennie. A kérdezőt sem értem, mivel az optimális felfogás az lenne, hogy odamegy a párjához, összevitatkozik vele, mivel ez neki nem tetszik, majd megpróbálnak dűlőre jutni, de ő inkább minket kérdez, hogy neki ezt tűrnie kell e. Erre egyvalaki ad egy pozitív reménysugarat arra, hogy bizony lehet, hogy csak egy hibáról van szó az összecsiszolódási folyamatban, nem kell mindjárt szakításra gondolni; reakció: bunkó paraszt vagyok. Hm...


3: naiv lenne a barátnőm? Elég sokszor láttam már, hogy hányan rázták már a fejüket hozzád hasonlóan a párkapcsolatunk működésére, pontosan ugyanolyan véleménnyel mint te. Pont az ilyen emberek véleményére szarok magasról, mert annyira felszínesek, hogy - hogy téged idézzelek - az erdőt sem látják a fától, inkább azt hiszik, ez a csaj totál idióta, hogy egy ekkora bunkóval van. A saját problémáját egyik sem látja, mert a saját párkapcsolatához mindegyik idióta, de ettől függetlenül eleve normákat fektetnek le egy párkapcsolat helyes működésére. Aztán persze mindegyik nagymester tökéletesen működő párkapcsolata bedőlt, ők meg évek múltán fogják csak fel a saját hibáikat. Mostanra meg hozzánk járnak tanácsot kérni, mit rontanak el, mert bizony nincs szó naivitásról, kommunikáció, magabiztosság és emberismeret kérdése az egész. Egyébként kaptam a fejemre a páromtól, amikor ez megtörtént, mondván van annak a szerencsétlen csajnak éppen elég baja, ne szívassam már én is. Ja, és megmutattam neki ezt a posztot kíváncsiságból, jót nevetett rajtad :D.


4: én nem mentegetek semmilyen szituációt, mivel nem veled járok, nem tartozom neked semmivel sem, és - mint mondtam - a véleményed sem érdekel. Egyszerűen van egy idióta tulajdonságom: zavar, ha nem értik, amit mondok, majd egyszer kinövöm, nem tudom. Bunkónak nevezel, miközben te vagy, akinek a "paraszt" minden második jelzője, pattogsz, mint kecskeszar a deszkán pusztán azért, mert valaki nem a te szabályaid szerint él. Hát bocs, de kettőnk közül szerintem nem én vagyok a bunkó paraszt.

2012. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!