Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rajtam kívül olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan ember, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Amíg iskolába jártam mindig voltak, de a ballagások után szétszéledtünk. Néha egy-egy e-mail vagy telefon előfordul, se személyes találkozás már nagyon ritka.

Ti hogy viselitek? Sajnos a mai világban újakat szerezni nem könnyű. Előfordult az is, hogy akiről azt hittem, hogy barát, abban később nagyot csalódtam.


2012. aug. 17. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen

Habár engem folyton megtalálnak csak nem vagyok rájuk kíváncsi.Azt hiszem cserélhetnénk.:)

2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
csapolj bele..bár nekem van pár de nem vagyok ez a nagy haverkodós ember.. a csalódások nálam szinte minden naposak szoktak lenni..már hozzá szoktam..érzelmek nélkül sokkal könnyebb..
2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
leszünk jóbarik? :)))
2012. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem akadnak. De már csak így havi szinten jövünk össze amolyan bográcsozós féleségekre vagy időnként beülünk valami csendes helyre de nagyon ritka.

A legtöbbnek már gyereke is van. Így már más.

27/f

2012. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet. Ballagás után szétszéledtünk. És az akkori barátaim a párkapcsolataikkal vannak elfoglalava leginkább. Igazából én is, de közben vágyok arra hogy legyenek közös programjaink akár párunkkal is.
2012. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 1 van de azért az életemet áldoznám olyan mint a testvérem.
2012. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem párkapcsolatom sincs, úgy egész más lenne a helyzet.
2012. aug. 17. 20:04
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok valami nagy társasági ember,nincs sok barátom.Gimi végéig nagyon sok haverom volt,szinte minden délutánra akadt valami program,minden nap jött egy sms,vagy felhívtak,nagyon ritka volt az,hogy otthon ültem.De ezeknek az egyik része cserben hagyott,nagyon csúnyán csalódtam bennük.A másik részük,akik normálisabbak voltak pedig eltűntek.Ez az a helyzet,amikor két szék közé esek.Azok,akikben csalódtam,egyáltalán nem hiányoznak,én voltam az,aki megszakította velük a kapcsolatot.De viszont az emberek és a társasági élet hiányzik.Nem kell,hogy százezer ember vegyen körül,csak legalább valaki,akihez szólhatok.
2012. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nikikee457 válasza:

Ha akarod mi lehetünk barátok :)

Velem is előfordult az, hogy akiket a barátaimnak hittem kihasználtak(gyakran volt ilyen)

2012. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!