Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez lányok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már a f.szom kivan ezzel a sztereotipiával "hogy minden srác biztos csak megakar dugni"és mért nem adtok soha esélyt egy embernek az ismerkedésre nem biztos az hogy csak megakar fektetni!
2012. aug. 18. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert szép és okos nem lehet egyszerre egy nő, az a férfi dolga. Trololo tanításai, 1. fejezet :D
2012. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tele vagy Te is csalódásokkal, ezért általánosítasz. Miért várod el, hogy a nők (ezen okból kifolyólag) ne tegyék?
2012. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor most kérdezem én: Miért van az fiúk, hogy minden lányt általánosítotok, hogy mind kihasználós csak a pénz kell stb...miért nem adtok soha esélyt egy lánynak hogy bebizonyítsa az ellenkezőjét??


amúgy meg...a kérdésre válaszolva, biztos olyanokat fogsz ki akiket már sokan kihasználtak és félnek bízni a pasiban és félnek egy újabb pofára eséstől...

2012. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megerőszakolósdi
2012. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert csúnyának tartanak, ez csak falduma. Ha nagyon jóképű lennél, akkor azt se vennék észre, ha tényleg csak meg akarnád őket dugni.
2012. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csajokat is megbélyegzik ,hogy ribancok.Hát vannak kivételek ,és nekem se esik jól ,hogy egyből beskatulyáznak.
2012. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem ítélek első látásra én elsőnek meg ismerem az x y lányt!és ezt úgy értetem hogy facén meg ilyen szarokon az ismerkedés mert személyesen jóval engedékenyebbek mert elégé megkapó vagyok!csak mostanában nem tudok menni sehova mert sok dolgom van ezért facén ismerkedek!
2012. aug. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!