Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tehetek egyátalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tehetek egyátalán még valamit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb 2 hónapja együtvagyunk...de mostanra nagyon megváltozott...mindíg hamar lerendezi a beszélgetéseket,amikor elmondtam h.nem foglalkozik az érzéseimmel meg egyátalán velem akkor azt is...mintha ki se mondtam volna...az egész ott kezdődött hogy egy srác haverja többet akart tőle barátságnál...és ez nagyon lesújtotta...próbáltam megbeszélni de nem akarta..és mindíg azt mondja hogy mi fiúk annyira érthetetlenek vagyunk...

Én 17F ő 17L


2012. aug. 18. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
ez a vége sajnos
2012. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
2 lehetőség van: talált egy nálad jóképűbb fiút, v eleve nem tetszettél neki külsőre, és mostanra jött rá, h így nem tud beléd szeretni.
2012. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sztem a külsőmet kilőhetjük...azt mondta h.azzal nincs baja...meg semmivel csak most ilyen és hogy majd megváltozik...meghogy vannak deszkás srácok akikkel lehet tényleg csak spanulni és amikor őket nézi akk megynukszik...am én is deszkázom...nem értek én már semmit :(
2012. aug. 18. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondta??? Ne vegyél készpénznek semmit, amit egy lány mond, az őszinteség számukra ismeretlen fogalom!
2012. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Huan001 ***** válasza:
Bonts egy Twixet..abból nem lehet bajod.
2012. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hunter92 ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy a nők számára az őszinteség ismeretlen fogalom. Amikor egy nő mond valamit, azt a tudatos énje mondja. Viszont a nők az esetek döntő többségében a tudatalattijuk, az érzelmeik, az ösztöneik alapján döntenek. Ezért nem kell készpénznek venni semmit, amit egy nő mond, ehelyett tudni kell, hogy mivel válthatod ki belőle azokat az érzelmeket, amik majd a javadra válnak.


Lehetőleg ne mondj neki ilyesmiket, hogy nem foglalkozik az érzéseiddel, mert ezzel gyengének mutatod magad és egy nő sem vágyik gyenge pasira. Az csak duma, hogy az az igazi férfi, aki nem fél kimutatni az érzelmeit meg hasonlók, ezt is csak a tudatos énjük mondatja a nőkkel. Ha úgy érzed, hogy nem foglalkozik veled és erre te rászorulást mutatsz, azzal csak annyit érsz el, hogy elveszíted a tekintélyed a szemében és ez lesz a kapcsolat vége. Egyértelműen mond meg neki, hogy neked ez nem tetszik, nem érzed így jól magad vele és változtasson különben nem hall többet rólad. (Ez a "nem hallasz többet rólam" kipróbált dolog, nagyon elgondolkodtatja a nőket.) Ha nem változtat, vond meg tőle a figyelmet, ne hívd, ne mutass érdeklődést felé. Ha szeret téged, akkor ez rá fogja ébreszteni arra, hogyha nem változtat, akkor elveszít. Ha nem szeret és nem akar veled, akkor kár szenvedni vele.

2012. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

igen..felvetettem ezt a lehetőséget

azt mondtam h.változtasson vagy felejtsen el..

Erre azt mondta h.jóóó

most kiváncsi vagyok mi lesz belőle...most egy picit passzív leszek vele

2012. aug. 18. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Még is mit vársz egy lánytól/nőtől? Én pl semmi jót. Nyugodtan el küldhet minden lány a francba de ez van.
2012. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!