Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire gyakori náltok, hogy ha az első randin a fiú elront valamit (nem netes ismerkedés), akkor faképnél hagyjátok?

Figyelt kérdés
Nem netes ismerkedés, tehát régebb óta ismeritek. Lehet, hogy valami nem úgy alakul a randin vagy találkozón, ahogy akartátok, és akkor jöhet a "majd beszélünk a következő találkozóról" és nem válaszoltok többet, azért mert valamit a pasi elrontott (nagyon nagy hibát nem véthetett, hisz ismertétek). Mennyire gyakori nálatok az ilyen látványos sarkonfordulás? Igy gondolkoztok, hogy nabumm ne adjunk több esélyt a fiúnak?
2011. máj. 15. 12:42
1 2 3
 1/23 napietus ***** válasza:
100%
attól függ, milyen hibáról van szó. ne beszélj rébuszokban.
2011. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit rontott el.
2011. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
olyannyira sztem h velem 2 éve ezt csináljál:)Pedig elrontani nem rontok el semmit sztem (legalábbis 2 évig folyamatosan elég szánalom lenne úgyh nem hinném h csak bennem van a hiba)MAX csókig jutunk általában vagy addig se.Ha eljutunk addig akkor közlik este msnen h ez túl gyors volt,stb:D vices
2011. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valami nagy bunkóságot csinál, pl le akar "rohanni", akkor bizony ez az első, egyben az utolsó találkozás.
2011. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mi az az elrontás
2011. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ilyen még nem fordult elő és ha nem konkrétan kérdezed, nem is tudom elképzelni, pl. étteremben sült kutyát rendel az gáz lenne, ilyenre gondolsz?
2011. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
hogy lehet elrontani valamit?! am ah béna, akkor szevasz, nem akarok egy görcsös idegroncsal járni, aki azon parázik, hogy éppen most milesz ha zárva van a cukrázda, és idegösszeomlást kap mert nincs más terve, legyen spontán :P
2011. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
ez a lerohanásos dolog sztem is vicces kicsit...Ha eleve randira megy vki és a srác megakarja csókolni abba mi a lerohanás?A csók nincs benne a randiban?Mert sztem ez 1értelmű.Vagy a lerohanás az még ma is azt jelenti hogy fog egy fakardot,mellé celofánból készített pajzsot és kiáltja,hogy "TÁÁÁÁÁMMAAAAAAADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSSSSSSSSS!!!!! Moooooooosssssssstttttttt lllleeeeeekkkkkkkkkaaaaapppppppplllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkk!!!!!!!!" vagy mi?Istenem...
2011. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

hát nálam kiderült, elvileg az volt a baj, hogy a csaj szerint első találkozón lett volna elég lehetőségem elmondani hogy miért akartam a találkozót, ő is ezért ment bele (erről persze nem tájékoztatott) de mivel akkor nem mondtam el, ez volt a végzetes hiba...


szal azért kérdezem, hogy ez mennyire általános, elrontok valamit és akkor a legszemetebb módon való elhajtás van? Lányok is válaszoljanak...

2011. máj. 15. 12:55
 10/23 anonim ***** válasza:

lány vagyok ah nem tünt vola fel....-_-

am jah, eljhajtás van, de finoman, vgay "felejtsük el az egész mai napot" és adok neki még egy esélyt, de ritkán van iylen...:P

2011. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!