Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21F 16L működhet?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú, én komolyan gondolom, sosem voltam az a nagy csajozós típus, akinek mindegy csak legyen valakije.

Viszont ez a picit kevesebb mint 5év még soknak tűnik. Igaz, csak még, később nem lenne problema. Amúgy ő sem az a típus lány, akit percek alatt ágyba lehet vinni, sőt olyan társaságba jár, ahol a legtöbben várnak esküvőig. Tehát teljesen normális.


2012. aug. 18. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de ez rajtatok múlik.


Sok sikert! :)

2012. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ne, de az rajtatok múlik.
2012. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Működhet
2012. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztom a 2. véleményét, bocs
2012. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár tényleg rajtatok múlik. Én 17 vagyok, a barátom 22, szóval szinte ugyanaz a szituáció.. majdnem 8 hónapja vagyunk együtt, és nagyon jól megvagyunk!
2012. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igazából csak azért írtam, hogy az első ellentétjét leírjam és hangsúlyozzam, hogy a korotok csak egy adat és az számít menyire vagytok egy hullámhoszon, mennyire érzitek jól magatokat mikor együtt vagytok, mennyire tudtok együtt működni.
2012. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem ez számít...

A kor miatt simán egyébként, én 15 voltam a párom 20, és már 6 éve együtt vagyunk.

2012. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudjátok meg, ha megpróbáljátok. :)
2012. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem talán, de ez rajtatok múlik.


Sok sikert!:)

2012. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ideig talán, de itt egy nagyon egyszerű példa:

X fiú, és Y lány között 5 év van.

Megismerkednek, mikor X fiú a 21-ik, míg Y lány a 16-ik születésnapját tölti be. Tellnek múlnak az évek, és a fiú befejezi az egyetemet xtanár szakon, a lány pedig érettségi elé kerül... A csaj beszélget egy ismeretlennel, és ráterelődik a téma arra, hogy ki is a pasija. Szerinted kellemetlen lesz neki azt mondani- még egyetem előtt-, hogy a pali, akivel jár, már dolgozik. Ez kissé olyan cukros-bácsi ad nyalókát elvként hat, mivel kisebbnek fogja érezni magát egy pénzkereső ember mellett, de ha ő is kijárta az iskolát, már semmi akadálya 5 év korkülönbségnek.

2012. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!