Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beválhat?

Figyelt kérdés

van egy lány aki már régóta tetszik, valamilyen baráti kapcsolatban is vagyunk, de én többet akarok.. valahogy úgy akarom neki megmondani hogy szeretem, hogy megtanulom ezt a táncot: http://www.youtube.com/watch?v=6tpl9LtkRRw

ritmus érzékem van, tanultam már be táncot, úgyhogy az nem lesz gond, de félek hogy nem biztos hogy beválik.. szerintetek gáz ha ezt eltáncolom neki?


2012. aug. 18. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volna egyszerűbb elhívni egy italra? Szimplán oda menni hozzá pl. a buszmegállóban?

Nem tudom milyen ez a lány, de ha nekem kezdene el egy srác táncolgatni, akivel mellesleg alig kommunikálok, nem érne el túl sokat...sőt valószínüleg azt gondolnám netán valami gond van vele. (pedig csak szimplán félős)

2012. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
beszélgettünk már többször, mondom hogy baráti kapcsolatunk is van!..
2012. aug. 18. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne befolyásoljon már a média,szerinted ki csajozik így?Senki.Egyszerűbb ha kivágod elé a pélód 5 perc randi után persze csak akkor ha jóképű vagy.Ha nem akkor b*szhatod a rezet
2012. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!