Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beválhat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beválhat, vagy találjak ki mást?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt a kérdést én tettem fel pár napja, jövőhéten leszólítanám a lányt, de szeretnék még pár tippet, hogy jó, ha ezt mondanám, vagy inkább valami mást csináljak?


2011. márc. 18. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Odamész,Szia!Aranyosnak találtalak ezért ide kellett jönnöm hozzád!:-)xy vagyok...Mit kell tudnon rólad?Erre valszeg zavarban lesz,meglesz lepődve mennyire alfa vagy hogy felmerted válalni az érzéseid odamentél,és nyíltan kijelentetted "bejön neked".Amire valljuk be manapság 1csomó srác nem képes...Próbálj vele 1kellemes beszélgetést kialakítani,majd elkérni a telszámát,vagy más elérhetőségét,már csak azért is hogy tudd,jól csináltad-e a dolgokat,ha jól valszeg megadja!:-)Én suliba nem beszélnék le vele 1második találkozót a büfé előtt a köv.szünetben,az már kicsit sok,had dolgozza fel az egészet,ne nyomulj.:-)Hagyd magára 1kicsit,beszélgess más csajokkal utána,had lássa vannak nők az életedben még ha csak barátok is,de légy sokat a csaj osztálytársaiddal.Hajrá!

23F

2011. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont fontos hogy hitesd el magaddal hogy ez a csaj nem is annyira fontos neked mint valójában.Mert amúgy erőltetett lesz az egész,amit hamar megérez majd a csaj...csak lazán,nem nagy ügy ez az egész!:D
2011. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tökre örülnék neki, ha az a pasi odajönne hozzám, akibe én beleszerettem, de erre semmi esélyem sincs, mert elérhetetlen nekem.


Szerintem jó ötlet, hogy személyesen akarod intézni.


Hova valósi vagy?

2011. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!