Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackós v kigyúrt pasi inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós v kigyúrt pasi inkább?

Figyelt kérdés

Van 2 haverom mind kettőnek tetszek, és ők is nekem...

És nem tudok dönteni. Szerelem stb még ilyenek még nincsenek, de tudom ,hogy mind a kettőbe bele tudnák szeretni, ha vele lennék.

Nekem fontos, hogy egy pasin azt lássam , hogy erős és megtudjon védeni, hogy ha megyek vele az utcán akkor felnézzenek rá.

Szóval a mackós az kicsit több mint 100 kg..és aranyos, vicces, nyugodt, néha bunkó és nagyon okos, kicsit a feje szebb mint a másiknak és nagyon izgat.

A másik meg még nagyobb mint ez a mackós csávó ,de sokkal és full izom, bárhova megy az utcán nézik stb és benne meg ez izgat..viszont egyáltalán nem gyengéd, komor,sehol nem érzi jól magát, nagyon lobbanékony, csöndes sokszor, de valamikor annyira mérhetetlenül bunkó(a volt barátnőjét is elöttem mondta el mindennek, sőt még meg is ütötte) ,szóval annyira más mind a legtöbb pasi nem érdekli semmi(de viszont több van benne amit mutat úgy érzem) és benne ez tetszik:S nagyon...ez a két pasi amúgy utálja egymást az első 20 éves a 2 dik meg 19.. szerintetek?:S

18/l



#izom #mackó #nyugod #lobbanékony.
2012. aug. 19. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a másodikat. Majd lever téged is.
2012. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Nem ez alapján kéne döntened

2. Ha egy férfi megüt egy nőt, rég rossz

3. Ebből kifolyólag szerintem válaszd a 'macis' fiút.

2012. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
macit válaszd.
2012. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék ez a kigyúrt mennyire lenne kemény egy igazi férfivel szemben...
2012. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjunk arra én is...csak hát neki nem nagyon volt még szüksége verekedésre mert mindig megijedtek tőle..
2012. aug. 19. 00:47
 6/11 anonim ***** válasza:

a másodikat nehogy válaszd, lol "több van benne"? Jah több agresszió... vagy mit vártál hogy szíve mélyén ő egy rózsaszín póni valójában? xD

az első meg kövér = elhanyagolt

sosem értettem a nők miért vonzódnak a sertésekhez

f19

2012. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"rózsaszín póni"

szakadok :D

2012. aug. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a macisat válaszd de ha neked az kell hogy valaki verjen és magapázzon akkor hajrá

Itt egy pl.: az első barátom 17 éves volt és szinte ugyanolyan mint Itt a második csak én eleinte nem tudtam hogy ilyen agresszív. Mikor 2 hónapja együtt voltunk már akkor egy buliban majdnem megerőszakolt.... rá fél évre összejöttem egy macis sraccal és egyszerűen tökéletes hisz meg nevettet és vele boldog vagyok mert lehet vele beszélni és ő meg értette hogy nem akarok vele rögtön lefeküdni hisz szűz vagyok (voltam) és ami hiányzott az izmosból az meg volt (van) a macisban és vele 1 hónap után lefeküdtem amit nem bántam meg hisz már 2 éve vele vagyok

2012. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Válaszd a TV macit inkább :-D
2012. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 01:27

az első meg kövér = elhanyagolt


miért lenne egyenlő a kövér az elhanyagolttal??? ez badarság...

A párom macis és egy cseppet sem elhanyagolt...látszik hogy még kisfiú vagy...


Kérdező: Én a helyedbe az elsőt választanám, ha nem akarsz majd egy két sallert ha netán nem úgy fogalmazol, vagy rosszat mondasz...


Meg speciel én a macikra szavazok :)

2012. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!