Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackós v kigyúrt pasi inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós v kigyúrt pasi inkább?

Figyelt kérdés

Van 2 haverom mind kettőnek tetszek, és ők is nekem...

És nem tudok dönteni. Szerelem stb még ilyenek még nincsenek, de tudom ,hogy mind a kettőbe bele tudnák szeretni, ha vele lennék.

Nekem fontos, hogy egy pasin azt lássam , hogy erős és megtudjon védeni, hogy ha megyek vele az utcán akkor felnézzenek rá.

Szóval a mackós az kicsit több mint 100 kg..és aranyos, vicces, nyugodt, néha bunkó és nagyon okos, kicsit a feje szebb mint a másiknak és nagyon izgat.

A másik meg még nagyobb mint ez a mackós csávó ,de sokkal és full izom, bárhova megy az utcán nézik stb és benne meg ez izgat..viszont egyáltalán nem gyengéd, komor,sehol nem érzi jól magát, nagyon lobbanékony, csöndes sokszor, de valamikor annyira mérhetetlenül bunkó(a volt barátnőjét is elöttem mondta el mindennek, sőt még meg is ütötte) ,szóval annyira más mind a legtöbb pasi nem érdekli semmi(de viszont több van benne amit mutat úgy érzem) és benne ez tetszik:S nagyon...ez a két pasi amúgy utálja egymást az első 20 éves a 2 dik meg 19.. szerintetek?:S

18/l



#izom #mackó #nyugod #lobbanékony.
2012. aug. 19. 00:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem is a maci lesz:))köszönöm a kommenteket.
2012. aug. 19. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!