Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt szerintetek?

Figyelt kérdés

A pasimmal tegnap szexelni készültünk és megkérdezte,hogy nincs-e gumi nálam,mert az a doboz amit tegnapelőtt használtunk, azt nem tudja hova rakta már. Nem vagyok naív,de mondjuk paranoiás sem hiszem hogy vagyok, ha arra gondolok hogy mással használta el a maradék gumit és azért mondta,hogy nem találja őket.

Szerintetek ?


2012. aug. 19. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak paranoiás vagy.B*zdmeg ilyen logikát hát ez hatalmas :D A te barátod sem irigylem ha ilyen idióta csaja van...
2012. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül jelenti azt h megcsalt. Sokkal nagyobb baj h nem bízol benn. Bizalom nélkül meg sz@rt se ér egy kapcsolat
2012. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha mással dugott az baj?
2012. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak azzal vagyok tiszteletlen aki megérdemli. :) Hidd el járnál te a párom helyében ha normális lennél.Amú gy az oltásod is kimerült kreativitásban annyival hogy visszavágsz az enyémmel.De se baj :)
2012. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

14:45- " azzal vagyok tiszteletlen aki megérdemli "- hát baromira adtam rá okot,hogy tiszteletlen legyél velem szemben


hülye vagy,de se baj :) ( direkt írtam így,hogy mégjobban kimerüljek a kreativitásomban )

2012. aug. 19. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy hülye pic*a vagy:D:D
2012. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14:49- most depresszióba fogok esni,annyira megbántottál
2012. aug. 19. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez mekkora púder! Nem emléxik hová tette tegnap?! LOL! Amúgy akármire is elhasználhatta, akár recskázáshoz is! De ő is egy lúzer, hogy ilyen védhetetlen dolgot állít. Viszont lehet, hogy a tapasztalata szerint beveszed az ilyen gyenge szöveget - csak most fennakadt kamudetektorodon...
2012. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:51- nah, látjátok, ennyi


végre 1 személy aki normálisan is tud válaszolni

húú, gyerekek, mégsem lehetetlen normálisnak lenni és gondolkozni 1 kicsit :)

2012. aug. 19. 14:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már úgysem bízol benne, akkor igen, az egész csomagot mással kúrt@ el.
2012. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!