Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben, mert most már egyszerűen lövésem sincs?!

Figyelt kérdés

Tehát: van egy nagyon kedves, aranyos, segítőkész lány, akivel közel egy éve ismerkedtem meg társkeresőn. De bekerültem abba a bizonyos "barát zónába"! Teltek a hetek, hónapok, hol kicsit hanyagoltuk egymást, hol meg elég sokat beszéltünk személyesen, telón, közösségi oldalon...stb. Közben neki is lett párja, majd nagy nehezen nekem is. De az elején meglévő csekély boldogsága mellé hamar beköltözött neki a kétely, féltékenység, hanyagoltság/nemtörődömség érzése is. :(

És most jön a gond, amit már egy előző kérdésemben is felvázoltam: én csak nemrég jöttem rá, h a kezdetek óta szerelmes vagyok belé, viszont ez csak akkor tudatosult bennem, mikor meg lett neki a jelenlegi párja. Talán azért ekkor, mert tudatosult bennem, h egyre kevesebbet fogom látni, egyre kevesebb ideje lesz rám....

Az itt feltett kérdésre adott válaszok és néhány ismerős tanácsára akkor hagytam a dolgot, úgy döntöttem nem mondok neki semmit az érzéseimről, és csak maradok a barátja.

De nem megy, hiába van jelenleg nekem is valakim, akit szintén nagyon kezdek megszeretni, mégis csak Ő jár a fejemben! Most volt a szülinapja is, amit a barátaival csak a hét közepén fog ünnepelni. És nem is tudom h mért de készítettem neki egy olyan szép ajándékot, amit nem biztos h jó ötlet odaadni, főleg nem a párja előtt, aki amúgy is rendkívül féltékeny rám, persze meg is van rá az oka, bár azért igyekszem titkolni előtte is.

Nem akarom feldúlni a jelenlegi kapcsolatát, még ha nem is felhőtlen. Közben meg itt van nekem a párom is, akivel szintúgy hihetetlenül nagy szemétség lenne (illetve már az is :( ), ha most csak úgy kitálalnék és otthagynám... De ez a kettősség, ez a kétfelé húzás már végképp kezdi felőrölni a lelkem, mert nem tudom eldönteni, mit tegyek, hisz mindenképpen valaki rosszul jár, és sérül..:(

Kérlek titeket, h csak akkor válaszoljatok, ha végig is olvastátok! Mindenféle tanácsnak örülök (még aki lemarház is, mert hát belátom az vagyok)!

Köszönöm!



2012. aug. 19. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. aug. 19. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki! Nehogy túl késő legyen, és idővel elmondja hogy ezt várta már mióta:p Hidd el nincs annál rosszabb. Én nem mondtam meg , 10 év mulva bukott ki hogy sose lett vonlna ellenére sőtt. Azt hittem a falba verem a fejem. Most már minden késő. Mindkettőnknek családja van. Szóval bárki bármit mond jobb tudni a biztos nemet mint éveken át a talánban lenni
2012. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak ezzel lehet h tönkre teszek mindent, az én kapcsolatomat, az övét, és még a barátságunkat is! :(

És akkor vége...

2012. aug. 19. 21:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és egy pár héttel ezelőtti alkalommal neten beszélgetés alkalmával említettem neki, h valami fontosat szeretnék elmondani, de csak személyesen, erre meg jött a kérdés, h "ugye nem valami szeret/nem szeret dolog, tudod, ezt már megbeszéltük"! Szóval akkor nem mondtam el...
2012. aug. 19. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Én várnék ezzel még, nem jó az időzítés..
2012. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is várnék.Ha a kapcsolat nem jó úgyis szétmennek.

Talán addig túllépsz és beleszeretsz a mostani barátnődbe.

2012. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát a kapcsolat nem túl jó, már megcsalás gyanuba is keveredett a srác, de persze még mindig vele van... :(

Én meg senkivel...

2013. máj. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!