Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha ezt csináljátok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ezt csináljátok, az nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok egy nagy pasiszakértő, a koromhoz képest nem szoktam nagyon fiúzni, de járok egy sráccal, akivel mostanában jöttünk össze, azt mondta már rég kifigyelt magának, ti is szoktatok ilyet csinálni, hogy messziről kiszúrjátok a lányt magatoknak miközben ő még csak nem is tud róla, de potenciális jelöltnek tartjátok? Vagy csak ezt úgy kitalálta? A másik mindössze pár hete ismerjük egymást, de már első nap hosszan, romantikusan csókolgatott és ahol csak lehetett hozzám bújt, a minap a falánál álltunk és nekidőltem ő meg rám szemből és ölelgetett meg puszilgatott. De ennél tovább nem mentünk még és így is túl gyorsnak vélem, szóval az a kérdésem, hogy ha így viselkedtek a csajjal, akkor csak az ágyig akartok eljutni vele, vagy csak nagyon romantikusak akartok lenni? Kérlek segítsetek! Köszönöm! 18/L
2012. aug. 20. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
el akar vinni az ágyig, ha romantikázni akarna, nem ezt csinálná amit leírtál. Persze lehet attól nem csak megdugni akar, de mindenképp megkívánt téged nagyon.
2012. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos én is ettől tartok, köszönöm a válaszodat!
2012. aug. 20. 08:23
 3/10 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Felesleges túlkombinálni a dolgot. Minden pasi célja, hogy lefeküdhessen a nővel. A kérdés egyszer, vagy sokszor?! Az már kettőtökön múlik. Ha kívánod őt, miért ne lehetnétek együtt? Sztem férjet és a leendő gyermeke(i)d apját még nem kéne keresned. Először tapasztalj, aztán a már meglévő tudásoddal válogass a jelentkezők közül. Élj, légyszives! :)
2012. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. aug. 20. 08:28
 5/10 anonim ***** válasza:

persze van ilyen eset hogy kiszemelünk v.kit,vagyis tetszik v.ki..

ha ismerném őt jobban meg tudnám mondani.

így elolvasva semmi furcsa nincs benne ,szoktam én is így viselkedni és inkább romantikus vagyok.

2012. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugotan meny el vele az ágyig lehet igazat mond hogy régóta tetszel neki. Amugy csak a foka a kérdéses mert egypasinak minden jó nő tecik. Nyugotan engedja az ősztőneidenek meg lehet szerelmes beléd.
2012. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szemeltem ki egy lányt és most jutottam odáig,hogy kezdeményezzek.Eddig nem nagyon volt bátorságom.De lehet,hogy semmi nem lesz belőle.

21/F

2012. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Szerintem engedj neki, nem bánod meg! Úgy meg fog dugni, hogy összefosod a lepedőt!
2012. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz... -.-
2012. aug. 21. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen kapcsolat nem indul egyből "komolynak". Ha fiatal vagy, akkor semmi más dolgod nincs, csak hogy élvezd az életet, tapasztalj és szexelj sokat, persze biztonságosan!Ha valami komoly lesz akkor úgyis ki fog derülni!
2012. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!