Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha szakítottatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szakítottatok egy fiúval, akivel szerettetek együtt lenni, van még esély hogy kis szünet után újrakezdjétek?

Figyelt kérdés
Volt ilyen eset?
2010. jan. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mért lett vége.Az már sose lesz olyan mint régen!
2010. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lány nem akarta folytatni. Ennyi.
2010. jan. 8. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
a volt barátommal fél év után szakítottam és össze jöttem egy másik fiúval de annyira szeretettem hogy csak rá tudtam gondolni és megkértem hogy boccsáson meg és adjon még egy esélyt .szerencsére adott még egy esélyt de most ott tartok hogy 2 barátom van . ha szeret vissza fog fogadni
2010. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Bocsi,de leírtad a választ!A lány nem akarja folytatni..."Ami elmúlt,soha nem jön vissza már"(ha csak nem szeret még,bár akkor nem hagyott volna el és már keresett volna)
2010. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, Engem keres az exem, pedig Ő hagyott el. De mindog felhív, mi van velem stb, sőt azóta taliztunk is, voltunk pl kávézni.Mégsem mondja kezdzük ujra, pedig tudja mennyire szeretem.
2010. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!