Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel úgy, hogy közben még szerettétek? Hogy képes valaki így szakítani a másikkal? Miért nem próbálják megoldani a gondokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen. Nehéz volt kimondani, de így volt a jó. Nekünk is rengeteg problémánk volt. Barátként akartam tőle elválni, mert nagyon fontos volt nekem, de ő nagyon zokon vette a szakítást, pedig neki is így volt a jó.

Aztán még hónapokig úgymond összejártunk, szeretgettük egymást és bizonygatta, hogy mennyire szeret stb.stb. Aztán kiderült, hogy "megcsalt". Igen, tudom, már nem jártunk, de én a vele töltött idők alatt senkivel sem voltam együtt, így nagyon rosszul esett.

Aztán szó nélkül elkezdtem járni egy másik pasival - nagyon rossz választás volt. Ezért pipa lett és azóta is gyűlöl. Tagadja, hogy megcsalt, pedig mindenki tudja, hogy így volt. És neki is bűntudata van emiatt.

Még mindig szeretem valamennyire, de már van valakim, akibe szintén szerelmes vagyok.

Az eset 1 éve történt.

2012. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!