Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 50 fekvőt lenyomok...

Ha napi 50 fekvőt lenyomok reggel és este akkor 1 hónap múlva látszik valami eredmény?

Figyelt kérdés
ha nem is nagyon de látszani fog valami? és félév múlva? mondjuk 1 év múlva?
2011. nov. 24. 01:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 500 és néhány hét/hónap.:)
2011. nov. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz saját súllyal végzett gyakorlat, tehát nem igazán alkalmas tömegnövelésre. Esetleg, ha van otthon súlyzód amit a hátadra teszel akkor úgy már ér valamit, de pl a lábadat nem edzi a fekvőtámasz :\
2011. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Ahh az 50-50 az tul sok, meg fogod magad eroltetni.

Eleg ha delben nyomsz 20-at, azt is egy heten egyszer.

2011. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha ezt a kétszer ötvenet meg tudod csinálni, az már nagyon szép...a jó kinézethez ez kevés...sajnos ajánlatos egy edzés-terv...és azt betartani...úgy cca egy éven kersztül...persze lehet lájtosan tovább is...na, akkor fogsz baromi jól kinézni...ja, és ne szedj semmi tápszert...csak a természetes erőnlét, és izomtömeg az igazi...akkor már nem szeretnék pofont kapni Tőled...
2011. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én napi 300-at nyomok (5X60 másfél perces szünetekkel) váll szélességben. Jó, előfordul, hogy egy héten egy-két nap kimarad, de az még nem probléma. Én kb egy év után vettem észre változást, konkrétan megnőtt a mellizmom. :)

Tény, nem 300-al kezdtem el, hanem napi 5X10-el és folyamatosan növeltem a terhelést.

Semmit nem szedek, nem is szedtem sosem.

2011. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ilyen kis ellenállású edzéssel minimális változások izomban 1-2 év alatt elérhetők. de a fekvőtámasz nem az a gyakorlat, amit izomnövelésre találtak ki.
2011. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
plusz rengeteg izmot nem is dolgoz meg, amit megdolgoz, azt se valami nagyon. Kaja is fontos lenne az edés mellé.. szóval.. menj le az edzőterembe. (a "tápszeres" hülyére meg ne hallgass)
2011. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
értem, azért kérdeztem, mert egy haverom napi 100 fekvőt lenyom 1 éve és brutális mellizmai vannak...
2011. nov. 24. 11:44
 9/18 anonim ***** válasza:

...

én is nyomtam éveken át napi 100 fekvőt. naoszt?

haverodnak nem ettől van jó mellizma, vagy genetikailag olyan hogy még a f@szveréstől is izmosodik, ettől még átlagban azok igazak amiket írtunk.

2011. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

tápszeres :D most olvastam én is!

LOL http://www.youtube.com/watch?v=COSeM2EVkDc

2011. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!