Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Külső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Külső vagy belső szerint?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe még régen teljesen belezúgtam. Külsőre rettentően bejött. Felvettem msn-re és rengeteget beszélgettünk. Belsőre nem volt annyira szimpatikus, illetve "nem az én esetem". Én a félénk, érzékeny, romantikus srácokat szeretem, ő pedig lázadó és vadóc.

Ám vele nem jött össze a dolog, mivel neki barátnője volt. Így elkezdtem találkozgatni egy másik fiúval (csak teljesen barátilag!)

Ám ahogy egyre jobban megismertem őt, rájöttem, hogy ő a tökéletes belsőleg. Kedves, figyelmes, romantikus, vicces... Ám ő külsőleg nem annyira jön be (mint a másik srác)

S most itt a "probléma": már épp kezdtek komolyabbra fordulni a dolgok a "második" sráccal, s most kiderült, hogy az "első" fiú szakított a barátnőjével... részben miattam! Mivel nagyon megtetszettem neki...

Kit válasszak? Kérlek segítsetek!

Köszönöm előre is mindenkinek.

16/L, 17/F, 17/F


2009. júl. 23. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Hát figyelj! Azt csak te tudhatod, hogy melyikbe vagy igazán szerelmes... Egyik iránt biztos többet érzel, mint a másik iránt. Azt válaszd, aki iránt többet.:)
2009. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

", hogy az "első" fiú szakított a barátnőjével... részben miattam!"


aztán meglát még 1 nőt. és érte fog szakitani...


szerinted mennyire lehet komoly a srác? hosszútávra tervezne?


hosszú távon tuti az a nyerő, aki elbírsz viselni magad mellet. de még csak 16éves vagy, szóval nem kell már elkötelezned magad 1 életre...

2009. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudom, hogy kit válasszak.

Az "első" srác külsőre nagyon bejön. Ha találkozom vele legszívesebben megcsókolnám, s a mosolyától is majdnem elolvadok. De vele nem tudnék úgy elbeszélgetni, nem hiszem, hogy akarna velem romantikázni.

A "második" srác ezt biztos megtudná adni. S igazából ha megcsókolna nem bánnám, csak biztos más lenne, mint az "első" sráccal...

2009. júl. 23. 21:09
 4/14 anonim válasza:
73%
próbáld ki a "második sráccal" ha tényleg ő az eseted, még ha most nem is jön be külsőleg, lehet h idővel megtetszene. csak külső alapján ne válassz, abból valószínű nem lesz hosszú kapcsolat. ha pedig a "második" sráccal sem működne akkor keresd meg a 2 fiú keverékét(könnyű mondani) de legalább tudod h milyet kell keresned. sztem elég sok a szabad pasi, van rá időd. előtted az élet. és ne csak a tini korodat tartsd szem előtt, gondolj a későbbiekre is!
2009. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha a külső alapján ítélsz, annak hosszú távon nem lesz jó vége! Gondolj bele, van egy jóképű, vagány pasi, akibe első látásra belezúgsz, és kiderül róla, hogy egy paraszt. Együtt maradnál vele csak azért, mert jól néz ki? Akármilyen jól néz ki a pasi, hosszú távon nem bírnád ki, hogy egy olyan férfival élj együtt, akinek az életstílusa, véleménye, igényei, nagyjából minden eltér a tiédtől!

Ha ennyire nem tudsz dönteni a kettő közöt, akkor valószínű, hogy egyik srác se a te herceged. Azt az embert, akivel le szeretnd élni az életedet, el kell fogadnod úgy, ahogy van, külső és belső ulajdonságaival együtt!

2009. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha az "első" srác otthagyta a barátnőjét részben miattad,akkor ez előfordulhat akkor is ha jársz vele,téged is ugyanúgy otthagyhat egy másik csajért.

Ha nincs miről beszélgessetek akkor hamar megunjátok majd egymást.

Az első srácba ezek a rosszak.


A második srác mindent megtud adni neked,és témátok is lenne.


Vagyis egyértelműen az első srácba van hiba a másodikba nincs☺

És a külső nem minden!!!


Ha rám hallgatsz a második srácot választod,hidd el én is voltam ugyanilyen szituba.

És rosszul döntöttem a helyesebbiket választottam.


És ha a második sráccal járnál,és valami oknál fogva széttmennétek (amit nem hinnék) ott az első srác.

Ha 1× képes volt szakítani részben miattad másodjára is megteszi.

Ha rám hallgatsz a második srácot választod!!


Szia

Puszi

21/L

2009. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát én a belső alapján döntenék,mert az lehet,h tovább tart majd,mint a másik!
2009. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
rövidtáv: külsö hoszútáv: BELSŐŐŐŐ
2009. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
te az első srácot szereted.
2009. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha hidegebb kapcsolat, úgy értem lazább kell, akkor az első kan a te embered.

Ha hosszútávra tervezel, az elsővel nem fog összejönni, de a 2.-al összejöhet. És azt is vedd figyelembe, hogy az első pasi nem csak neked tetszik, gyorsabban félrelép. Én már csak tudom, én is olyan voltam/vagyok.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!