Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon fáj!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon fáj! Megalázva érzem magam.

Figyelt kérdés
Sokadik éve vagyunk házasok a férjemmel. Van egy 3 és egy 5 éves kislányunk. 2 éve van kapcsolata a kolléganőjével, én csak most tudtam meg. A szemembe hazudik állandóan, azt hiszi, hogy nem tudok róla és a nőjéről. Megcsaljam én is? Megérdemelné. Vagy maradjak továbbra is szerető feleség?
2012. aug. 20. 21:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Vagy válj el a hülye játszmázás helyett?
2012. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Maradj nő. Ha akarod akkor válj el, és így nem lesz mit a fejedhez vágni, hogy te is megcsaltad őt bosszúból. Jobban tetszik majd a bíróságnak is, hogy nem egy gyerekesen bosszúálló nőre bízzák a gyerekeket.
2012. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Ettől jobban nem lehet megalázni egy nőt!! Váljj el!!
2012. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy megalázva érzed magad,de az elmúlt két éveb hol éltél, csukott szemmel jártál???

Legalább ne hagyd magad tovább alázni azzal, hogy szerető feleség maradsz!

2012. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Persze,az a legegyszerűbb...Itt szinte mindenki azt fogja tanácsolni.Azért ez nem olyan egyszerű..

Első dühödben ne dönts!Én is átmentem ezen,elzavartam otthonról, balhét csináltam..:(

Ülj le vele beszélni,állítsd választás elé, adj neki ultimátumot(persze,ha még szereted, és úgy érzed meg fogsz tudni bocsátani),hogy azonnal szakít a nővel. Megbeszélitek, mi hiányzott neki, min lenne érdemes változtatnotok...Ha kell,menjetek külön kis időre...

Persze, ha a válás mellett döntötök, más tészta...vagy ha férjed nem bánta meg és a nőt választja...:(

Ne csald vissza semmiképp!Semmit se oldasz meg vele...

Hogyan tudtad meg?

Írj kicsit többet...

2012. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tegnap csörgött a telefonja, felvettem. Egy nő szólt bele, hogy "Drágám, emlékszel mit mondtam tegnap?". Egyből letettem. Utána megnéztem a smseit, nagyon sokat beszéltek, vagy 200 üzenet volt, nem tudtam mind elolvasni.

Ma megkérdeztem tőle, hogy ezek mi csodák és hogy ki ez a nő. Röhögve mondta el, hogy már 2 éve együtt vannak. Ott helyben majdnem sírógörcsöt kaptam.

2012. aug. 20. 21:57
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Válj el és kész!
2012. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Elhisezm hogy ki vagy borulva,de most akkor azt hiszi hogy nem tudsz róla,vagy röhögve mesélte el? A lényegen nem változtat,csak ne keveredjenek a szálak.
2012. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

5 . vagyok.Értem, hát ez csúnya munka volt.:(Sajnálom, tudom mit érzel...

Az sms.-eket miért nem tüntette el?Lehet,hogy már azt akarta hogy megtudd,vagy lebukjon:(

Hát, nem sok esély van, ezek után,hogy megmentsétek ezt a házasságot.

Szerető felesége semmi esetre se maradj:(Nem érdemli meg...

2012. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
"Röhögve mondta el hogy már 2 éve együtt vannak"????? nem gyenge.. Biztos hogy komoly? Nem valami rokona? Nem viccelt? Vele kéne beszélned és tőle kérdezned. Egyáltalán együtt akarna maradni még veled? Te együtt tudnál még vele maradni? Szerelmes sms-ek voltak? Biztos beszélnék vele. Nem tűnt fel ezelőtt semmi gyanús? Nem lehet könnyű most neked. Sajnálom.
2012. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!