Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
sziasztok. a helyzet az, hogy senkinek nem kellek, max szexre.. és ez. ez fáj. hogy a pasiknak csak erre kellek. több vagyok ennél. sokkal. és mégis erre kellek. de nem értem miért. őszintén, egy értelmes, aranyos kedves csajnak tartom magam. mégis akárkivel összeismerkedem, az lesz belőle hogy vagy nem keres, vagy szexre kellek. pasik. mi ez nálatok? miért vagytok ilyenek? miért nem kerestek ha tovább lép a kapcsolat szintje? mi a s*ar kell nektek egy nőben? mi a s*zart vártok el? komolyan nem értem...
2012. aug. 21. 03:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

valami miatt az ilyen típusúakat vonzod. Hát ne feküdj le velük, akik meg bunkóznak, azokat meg kerüld.

Az elméletem meg az, hogy még nem találkoztál olyannal, aki passzol hozzád.

2012. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Biztos te is kellesz valakinek. Ne add fel! Nehogy te is átállj a leszbik táborába.
2012. aug. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A pasiknak az kell, amit megadsz nekik, és annyira is értékelnek. Ha szétteszed minden bunkónak a lábad, akkor ne csodálkozz, hogy pontosan erre is kellesz mindenkinek. Legyen egy kis tartásod, válogasd meg, hogy kinek mit engedsz...


Hanyadik randi, mennyi idő után fekszel le valakivel általában?

2012. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha le is feküdtél az ilyen bunkókkal,akkor ne is csodálkozz,mert a férfiak nagy többsége ez alapján ribancnak tart majd.Nekem biztos nem kéne olyan lány aki már fűvel fával együtt volt,mert olyat a szemétégetőnél is talál az ember.Ha egy lánynak nincs tartása és nem képes nemet mondani akkor ne is várja el,hogy megbecsüljék,mert amíg ő nem becsüli saját magát addig szerintem ezt mástól se lehet elvárni.Mellesleg nem minden férfinak csak szexre kell egy nő,engem például sokkal inkább érdekel,hogy milyen a lány személyisége és lefeküdni csak akkor feküdnék le vele,ha beleszerettem.

21/F

2012. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szinte minden ilyen jellegű probléma mögött két ok szokott lenni. Az egyik, hogy a lány kurv*s viselkedésű/megjelenésű (ruházat, smink stb.) - ennek ezek a lányok persze nem szoktak tudatában lenni, ők azt gondolják magukról, hogy ők csak "igényesek". Valójában viszont kurv*sak, a férfiak az ilyen nőket ugyanis így látják. Ha te is ilyen vagy, változtass ezen.


A másik ok pedig az, hogy a csajozós, kizárólag szexkapcsolatokban érdekelt pasikra buksz (akár öntudatlanul, akár tudatosan, azt gondolva, hogy aki minden héten megdugott eddig egy másik csajt, az most majd pont melletted fog lehorgonyozni. Hát nem fog.)

2012. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy sors, legalábbis ebben az esetben nincs, te magad hozod össze ezeket a srácokat
2012. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most már oda figyelek az írásomra is ezentúl:) Hú több dolog is felmerült itt, pl, hogy k*rvás lennék. Nem, nem vagyok az. Teljesen átlagosan öltözködöm, nagyjából mindig hosszú nadrágban, és sima egyszerű felsőkben. A viselkedésem sem r*bis, nyitott vagyok az emberek felé, jól eltudok beszélgetni akárkivel.

A másik, hogy biztos szét teszem a lábam mindenkinek. Ez sincs így. Voltak botlásaim persze, amiket nem szégyellek, és nem is tagadom le, de nem fűvel fával.

A párkapcsolataimban általában mindig én voltam az elnyomott fél, akibe bele lehet rúgni, b*sztatni hülyeségekkel, amiknek hát hamar vége is lett. Nem volt sosem hosszú kapcsolatom, mert általában mindig olyanokkal jöttem össze akiknek volt valami elmebaja... Már elég régóta nincs senkim, csak ismerkedem. De igen, valóban lehet bennem van az a dolog, hogy majd miattam megváltozik valaki. Persze mindenki tudja nagyon jól, hogy nem fog megváltozni egy ember a másik miatt, hacsaknem rohadtul belészeret, vagy valami hasonló.

No és ezek miatt iszonyat bizalmatlan vagyok az emberekkel, ami azt hiszem, hogy látszik is rajtam, meg a megnyílvánulásaimon is. A baj csak az, hogy annyit csalódtam már.. hogy ilyen lettem tőle. Illetve hát a megérzések, nem szoktak jók lenni, de ilyenekben mindig jók, csak valamiért nem hallgatok rájuk, és akkor máris belekerülök egy újabb s*arba...

Igyekszem változtatni, mert tudom hogy velem is vannak gondok (bizalmatlanság, könnyen felkapom a vizet stb.), csak nem egyszerű, főleg mikor folyamatosan ugyan azt a típust fogom ki. És attól függetlenül hogy bizalmatlan vagyok, mégis hiszek az emberekben, hogy hm.. talán komolyan gondolja, igazat mond, nem csak meg*ugni akar stb. (tudom ez elég furcsán hangzik, de ilyen vagyok). Súlyos önértékelési problémáim vannak, csak hogy mitől alakult ez ki, azt nem tudom. Csúnyának semmiképp sem tartom magam, igényes vagyok magamra.

No egyelőre ennyit tudtam írni. Még egyszer köszönöm a válaszaitokat:)

2012. aug. 21. 16:09
 19/22 anonim ***** válasza:

3fajta csaj van:


-aki tetszik

-aki nem tetszik

-és aki annyira nem tetszik hogy még meg se dugnám


Ez a keserű igazság :((((

2012. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

14.vagyok:Remélem nem vetted személyeskedésnek azt amit írtam,mert csak feltételes módban beszéltem abból kiindulva,hogy némelyik lány milyen.Amúgy nem te vagy az egyedüli ezzel a problémával,engem például mindig csak a lotyók találnak meg.A bizalmatlanság a mai világban meg természetes,mert annyi beteg állat van,hogy az embereknek időbe telik mire valakit annyira megismernek,hogy beengedjék a bizalmi körükbe.

21/F

2012. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!