Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt vagy van így?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve lesz, hogy szakítottunk a barátommal. Eléggé megviselt az elején a dolog, senkivel nem akartam ismerkedni. Mióta rendbe jöttem lelkileg, eljárok szórakozni, ismerkedni. Egy a baj...hogy minden srácban az exemet keresem. :\ Tudom hülyeség, pedig túl vagyok már rajta. Mégis mit tehetnék, hogy nyitottabb legyek mások felé?


19/L


2012. aug. 21. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a srácokkal,és meglátod nem olyanok mint az exed
2012. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenki más, én soha nem kerestem az exeimet más férfiakban. próbálj meg teljesen más fajta fiúkkal ismerkedni, akikben semmi nem emlékeztet az exedre.
2012. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj tovább, fogsz találni olyat, aki nem olyan mint az exed, de mégis tetszik. (Mikor így voltam én is az exemet kerestem azt hiszem, és a fura, hogy mindenkibe láttam hasonlóságot, vagy ugyanaz volt a foglalkozása, ugyanaz a hobbyja, vagy csak ugyanolyan volt a pohárkészlete, ha valaki ilyen nagy hatással volt rád, akkor észreveszed az ilyesmit, végül a poharas sráccal jöttem össze, már a férjem, és imádom, és már a poharak is az ő poharai, nem az exemé :))
2012. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"végül a poharas sráccal jöttem össze, már a férjem, és imádom, és már a poharak is az ő poharai, nem az exemé :))"

imádom ezt a mondatot, magamra ismertem bene! :)

2012. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok! :) Ez a poharas sztori nagyon édes! Kívánom, hogy legyetek nagyon-nagyon sokáig boldogok együtt! :)
2012. aug. 21. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!