Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom túl vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl vagy jogosan teszem?!

Figyelt kérdés
A párommal több mint 2éve vagyunk együtt. Együtt is élünk. A telefonjában és a laptopján is tárol a volt párjairól képeket hiányos öltözetben, de akad olyan is akivel csak kalandozott,róluk is akad pár fotó. Már többször kértem szépen, hogy szabaduljon meg tőlük mert zavar még is engem állít be "bolondnak". Az a magyarázata erre hogy nem nézegeti őket. Fogytán a türelmem és már a külön költözés is megfordult a fejemben. Úgy érzem nincs tekintettel rám és a kapcsolatunkra sem. Persze ehhez társulnak más gondok is. Én gondolhatom ezt túl vagy ez tényleg nem normális dolog...
máj. 26. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne nézegesd a telefonját és laptopját.

Azok a meg nem nevezett "más" dolgok lehetnek a fontosabbak, nem pár régi kép.

máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha téged ez zavar, ennyit megtehetne érted.
máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a "vannak más gondok is"-en van a hangsúly. Nyilván te is érzed a szíved mélyén az igazságot...
máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Exszel és hasonló személyekkel kapcsolatban érthető az ellenérzés.
máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Azt nem írod, hogy rajtakaptad-e, hogy nézegeti. Ha nem, akkor semmi gond.


A múltja részei. Miért kellene fotókat törölnie a múltjáról, és meddig menne vissza? Ugyan már...Ne legyél ilyen irracionális csacsi! Oka van annak, hogy most veled van, és nem velük. Ezzel az idióta, hisztis p.icsa viselkedéssel meg lehet, hamarosan te is csak egy ex leszel a sorban, és akkor miattad törölte volna a teljes múltját?

máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a múltjával van gondom és nem is a képekkel,hanem az "intim" képekkel! Nyilván nekem is van múltam, de a sexuális tartalmú képeket nem tartottam meg soha.
máj. 27. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nekem is van múltam, de a sexuális tartalmú képeket nem tartottam meg soha.


Te nem, ő meg igen. Milyen jogon akarod neki megszabdni, hogy úgy gondolkodjon, mint Te? Attól még, hogy (most éppen Veled) van kapcsolatban, nem jelenti, hogy úgy kell gondolkoznia, ahogy Te.

máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jogossan,ha erre sem képes én otthagynàm az ilyet aztán nézegesse egyedül,ez bunkóság... nem tisztel nem szeret téged...
máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!