Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok a 8 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 8 év korkülönbség? (14-22)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit megismertem, és nagyon tetszik nekem, ő 22 éves. Sokat beszélgettünk, meg sok közös dolog van bennünk, volt amikor megölelt, meg még puszit is kaptam tőle. A barátnőm szerint csak apáskodni akar, és úgy tekint rám, mint az egyik ott lévő 5 éves kislányra. Szerinte a fiú nem a ,,nőt,, látja bennem, hanem egy kislányt, akivel barátkozik, és próbál beszélgetni vele, mint egy barát, testvér, apa, és szerinte a 8 év nagyon sok. Szerintetek? Lehet ebből valami? Sok a 8 év? :S
2012. aug. 21. 15:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
igy hogy 14 és 22 igen nagyon sok. késöbb még jó.
2012. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
ebből semmi nem lesz.maximum megdug,és utána ott hagy
2012. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
8 év önmagában nem sok, de te egy kislány vagy még, a pasi meg már férfi. Így sok. ha te 18 lennél, ő meg 26, akkor már érdektelen a 8 év....
2012. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írják, a korkülönbség az életkor ismeretében ítélhető meg. Csak példaképp: 3 év is sok lehet, például 13 éves lány és 16 éves srác közt. De 20 év se feltétlen sok például 30 éves nő és 50 éves férfi közt. A 14-22 elég sok.
2012. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
8%
Pedofília.
2012. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
hát meg lehet próbálni, miért ne. lehet komoly szándékai vannak és nem csak megdugni akar.
2012. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem a korkülönbség a sok, hanem hogy még nem vagytok ugyanazon a szinten párkapcsolati szempontból. Pont ma volt egy hasonló jellegű kérdés, 14 éves lány, 18 éves fiú viszonylatában. Azt hiszem, egy 18 vagy 22 éves nem ugyanazt igényli egy párkapcsolatban, mint egy 14 éves. Igaza lehet a barátnődnek is, miszerint még nem látja benned a nőt, vagy ha mégis, érthető okokból nem kívánja realizálni a vonzalmát egy párkapcsolat kialakításával. Te talán még várnál a szex-szel, mint az a másik 14 éves lány, egy 22 évesnek ez már viszont kevés. De nem csak a szexről van szó. Egy 22 éves talán már komolyabb elköteleződésben gondolkodik, nem tiniszerelemben. Szellemileg, értékítéletileg sem biztos, hogy ugyanott tartotok, és ezzel nem az értelmi képességeidet bírálom. 14 évesen még gyakran és gyorsan változik az ember véleménye a világról, mivel rengeteg új hatás éri. 22 évesen már némileg megállapodottabbak vagyunk e téren (is).
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
ez nem pedofília... de én szerintem próbáld meg, maxium rájöttök hogy nem illetek össze. csak vigyázz, nehogy kihasználjon.
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
55%

Ezek a dolgok hogy megölel vagy megpuszil még baráti közeledés is lehet. Az apáskodás szerintem kizárva, akkor már tényleg egy sokkal fiatalabb lányt szemelt volna ki.

A korkülönbség meg szerintem nem hátrány, ismerek olyan párt akik között 12 év különbség van és nagyon szeretik egymást.

Próbálkozz be nála, mosolyogj vagy érintsd meg néha esetleg nyíltan mond el mit érzel, ha ő is ígí érez akkor közeledni fog :D

19/l

2012. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Nacui ***** válasza:
37%
Ne is hallgass rájuk. Én 14 éves voltam mikor bele zúgtam egy 21 éves srácba. (Gyengébbek kedvéért 7 év kor különbség :P) Sokan mondogatták, hogy kihasznál stb, és bumm! 3 éve együtt vagyunk :P Beszéld meg vele, és lehetőleg ne feküdj le vele az első 3 hónapban, meg ha már a korodnál tartunk ink, várj minimum 16ig.
2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!