Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
63%
Elötted vagy a ti kapcsolatotk közben volt?
2012. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 A kérdező kommentje:
Természetesen előttem! Ha közbe lett volna, nem tettem volna fel kérdést!
2012. aug. 21. 15:56
 3/118 anonim válasza:
28%

Az a kérdésem, hogy az, az egy év még azelőtt volt, hogy összejöttetek, vagy egészen pontosan megcsalt vele?

Mert ha megcsalt, az ugyebár ma már sajnos egy általános eset, tök mindegy kivel teszi azt a férfi.

De ha még azelőtt történt, hogy veled összejött, akkor miért kaptál szívrohamot? Te érdeklődtél a múltja iránt, ő pedig beavatott ebbe, és ahogy írtad, már megbánta, és szánalommal tekint vissza...

Szóval lehet, hogy miattad jó útra tért, és most azt hiszi, kár volt...

Bizonyítsd be neki, hogy igenis megérte! (Természetesen, ha nem a megcsalásról van szó, amit írtam.)

2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 intrepid ***** válasza:
10%
Tudod, nagy az isten állatkertje, és a f@sz az nagy úr. Valamikor taxiztam, hosszan hordtam egy srácot, valamilyen szinten beleszeretett egy lányba, hetente többször is megvette egy-egy alkalomra. Pedig tudta, hogy kicsoda.
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
35%
Én azt nem értem, hogy te mit nem értesz? Ha elmész egy étterembe, akkor csapkodsz, hogy olyan tányérból adjanak, amiből még nem evett senki? Nem ülsz olyan székre, ahol már más ült? Régen volt, valamikor tetszett neki ez a dolog, kényelmes volt, lehet, hogy jó is volt, szóval, ezen most ne akadj ki, szerintem.
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim válasza:
24%
Tehát előtted? Akkor mi a baj? Az a múltja, amit lezárt!
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
26%
az exem egy k.-val vesztette el a szüzességét, utána is többször járt ilyen helyekre. nem mondom, érdekes volt ezt hallani, végül is túl léptem rajta, bár az 1 év nem semmi! de ha szeret, látod rajta (elmegy egy alapos kivizsgálásra), szerintem tudsz ezzel élni, ha akarsz. gáz, de nem válóok.
2012. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
25%

Első válaszoló vagyok,


múltja mindenkinek van,neked,neki,mindenkinek.Ha te úgy láttad hogy melletted megváltozott,téged szeret,akkor mit zavar? Nem ölt meg senkit.Ja és a k*rva is ugyanolyan ember,csak neki az a szakmája.Nagyon szomorú hogy nem a jelen vagy a közös jövő érdekel téged.Inkább légy rá büszke hogy sikerült "megzabolázni" :)

2012. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 A kérdező kommentje:

Undorítónak találom, nem tehetek róla!

Lehet, hogy én reagáltam rosszul, de sokkot kaptam! Az én szemebe egy k*rva a legundorítóbb lény, ami csak létezik!

2012. aug. 21. 16:00
 10/118 anonim ***** válasza:
45%
de az régen volt, nyugi. biztos nem könnyű, ha amúgy undorítónak is tartod őket, de végül is szereted a párod.
2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!