Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyár közepén megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár közepén megismerkedtem egy lánnyal, de furcsán alakult a kapcsolatunk. Miért van ez? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy ő jelölt be iwiwen és MSNre vett fel és ő kezdeményezte az egészet volt randi is filmnézés a csók még váratott magára de azt mondta kedvelem engem és bejövők neki meg minden szép és jó és én is kezdtem megkedvelni egyre jobban

Jött egy fesztivál és amikor vége lett akkor írogattam neki msnen beszéltünk és ott azt mondta hogy nagyon nyomulok és azt nem szereti hagytam is pár napig.


Majd ő rám írt hogy vagyok meg ilyenek!


Most is beszélgetünk de úgy veszem észre hogy valahogy nem olyan lélegzetvételüek ezek a beszélgetések mint régen voltak!


És amikor a fesztiválon volt akkor döbbentem rá hogy tényleg nagyon megkedveltem ezt a lányt már-már azt mondom beleszerettem mert aranyos jó vele beszélgetni meg minden.


És azt hittem már kezd is kialakulni valami mert mondta hogy nagyon bejövők neki és egyre jobban kedvel!

Egy beszélgetés alkalmával el is szólta megát hogy néha vele alhatnék meg!


És akkor egyszer hirtelen azt mondja nyomulok ott elismertem nem kellett volna ennyire kérdezősködnöm tőle bocsánatott is kértem tőle miatta !


De nem tudom igazából mitévő legyek vagy mi legyen kedvelem a lányt nem tudom ő mit érezhet most.


szerintetek mitévő legyek próbálom elmondani neki hogy jó volna olyan beszélgetések mint régen mert én is kedvelem de valahogy nem akar összejönni!


Bocsi ha nagyon hosszú volt:)


2008. okt. 9. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az is lehet h már talált egy másik srácot nem?! ezt kérdezted már tőle?!

Vagy próbáltad már elhivni még1szer randira?:)

Próbálj meg újra kicsit közeleddni, és ha nem szól akko folytasd és majd ő is lép:)

Remélem összejöttök:)

2008. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyszer kérdeztem tőle hogy van-e valaki aki fontos a kicsi szívének akkor azt mondta nincs ez kb 1 hónapja ha volt talán!


nem tudom mi lehet azóta holnap gondoltam egy nagyobb elbeszélgetést tervezni vele!


Csak azt nem tudom hogy hozzam fel mert így csak bumm a közepébe lehet nem jól jönne ki!


Valami tanács esetleg?

2008. okt. 9. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem ne eröltesd a beszélgetést, mer akkor ált sose jön össze. ha ennyire jókat tudtatok beszélgetni akkor valszeg kialakul majd magától is, csak próbáld meg elhívni vhova, netúl nyomulósan, ne kérdezgesd annyi mindenről mint ahogyan írtad, eccerűen csak hívd el vhova. ott aztán kialakul a beszélgetés, reméljük, hamár eddigis ennyire ment...

csak lehet az msn beszélgetés már kicsit "unalmas" lett, de egy másik, új szituban minden más

2008. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hagyd egy kicsit.

ha akar valamit,akkor úgyis írni fog:)

ha meg kedvel,akkor nyert ügy:)

csak tényleg ne nyomulj.

sok sikert:)

2008. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem hát most ezen a héten 1x beszéltünk akkor is msn-en!

Most fent van és úgy írnák rá de lehet hogy jobb ha tényleg hagyom!


Egy 16 éves lányról van szó egyébként remélem lesz valami mert tényleg nagyon megkedveltem!


Nem mondtam hogy szerelmes vagyok belé de jó írányba haladok afelé mondhatni a szerel-része már megvan már csak a mes kell :D

2008. okt. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!