Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a francba, vagy folytassam?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy lánnyal a neten, de 170 km. van köztünk, bár igazából nem is ez a baj. Nagyon megszerettem őt, és azt hiszem ő is engem. Már 2* találkozunk és nagyon jól éreztük magunkat. Rögtön az első randin már összebújások és csók sorozatok voltak. A baj ott kezdődik, hogy van neki egy régi szerelme, aki soha nem viszonozta az érzést, csak ő volt/van oda érte. Nem rég látta őt valahol és azóta teljesen közömbösen viselkedik velem. A 2. találkánál beszélgettünk erről, de ő sem tudja igazán, hogy mit akar. Az elején úgy viselkedtünk, mint 2 idegen, vagy mint 2 barát, de a nap végén hosszú időre ismét összebújtunk, viszont a rá következő napon megint csak közömbösen viselkedett velem, amikor MSN-en beszéltünk. Már egy hete folyik ez a dili, amióta meglátta ezt a köcsögöt. Eddig semmi baja nem volt. Én próbálok vele megértő lenni és adni neki időt, hogy átgondolja, ki tudná szeretni és ki nem, de nem tudom, hogy van-e ennek így értelme. A másik nagy problémája, hogy "mi van, ha" közben megismerkedünk valaki mással, aki megtetszik? Nekem erről, csak az a véleményem, hogy ha 2 ember annyira megszereti egymást (egy kis idő múltán) és boldogok együtt, akkor nem fogják azt a boldogságot eldobni egy olyan kapcsolatért, ami korán sem biztos, hogy működni fog, mert lehet aztán egy hét múlva véget ér az egész és csak tönkretett vele egy jól működő kapcsolatot és a boldogságát. Nem akarom elengedni, mert ahhoz túlságosan is fontos nekem, szóval nem tudom, hogy mit csináljak.


Szerintetek mit tegyek?


19/L és 20/F


2012. aug. 21. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, sose lesz túl a srácon.
2012. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó hát majd elmúlik nála ez a srác, akkor ha beleszeret valaki másba, de a jelek szerint az nem te vagy. Vagy beszéld meg vele, vagy hagyd a fenébe.
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 találkozás után véleményem szerint még nem várhatod el egy embertől, hogy egy régi mély érzelmet elfelejtsen.

Szerintem találkozzatok még, jó sokat, és ez idő alatt jó esély van rá, hogy beléd szeret( ha már az eddigi randikon is közelebb kerültetek egymáshoz, biztos nem vagy közömbös neki )

Nem kell rögtön az első kis akadálynál feladni!

Azonban ha többszöri próbálkozás után is sz*rakodik, akkor hagyd a fenébe, ne alázkodj meg!

2012. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te hiába szereted őt és fontos neked, ha ő még mindig másért van oda. én a helyedben nem lennék az ő pótléka. ahogy olvastam, egész jól gondolkodsz a kapcsolatokról, láss tovább a rózsaszín felhőn és hagyd ezt a lányt, mert csak "bántani" fog téged.
2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is, hogy 2 találka nem változtat meg rögtön mindent. Mondtam is neki, hogy adnok neki időt, és hogy találkozzunk többször, majd akkor eldől, hogy mi lesz. Csak nem szeretnék pofára esni... Ez az egy, amitől félek, mert ha mégjobban megszeretem, csak nekem lesz rossz.
2012. aug. 21. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez benne van a pakliban. Ha tetszik neked a lány, minél többet látod annál inkább megkedveled. Azt kell eldöntened, hogy ér-e annyit a csaj, hogy energiát fektess bele, és ugye a végén esetleg szenvedj.

De mondok valamit; ne vedd ezt ilyen komolyan! Akkor sem ha nagyon bejön...és ne is hangoztasd ezt neki (mármint, hogy komoly kapcsolatra vágysz, meg hogy adsz neki időt....mert ezzel máris azt érezteted vele, hogy te futsz utána és vársz rá hűségesen..stb.)

Érezze ő is, hogy ugyan neked Ő kell, de ha nem adja be a derekát, hamar találsz mást! Persze, mindezt nem bunkó stílusban...csak olyan rafináltan!

Sok szerencsét:)

2012. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A távolsághoz - 200+ - csak annyit, hogy mi 3 hónap után össze is költöztünk, boldogan élünk együtt ma is. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy amíg úgy gondolod és érzed is, hogy megéri érte küzdeni, addig tedd is meg. Így nem lesz "mi van ha" és "mi lett volna ha" sem. Neki meg be kéne látni, hogy azt a férfit becsülje meg, aki feltétel nélkül szereti, s hogy a szerelem kétoldali "dolog".

Ahogyan leírtad a helyzeted, az alapján szerintem te is tisztában vagy vele mit szeretnél.

2012. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak pótlék lennél. Hagyd, és menekülj, míg nem túl késö! Hidd el, tapasztalatból beszélek...
2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!