Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri megváltozni egy pasiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megváltozni egy pasiért?

Figyelt kérdés
2007. aug. 24. 16:05
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egy pasiért sem érdemes megváltozni.Ugy fogadjon el amilyen vagy.
2007. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
61%
hat attol fugg mirol van szo.Ha arra kert hogy szokj le a drogrol, akkor igen :) de amugy ne akarj megfelelni masnak,csak legyel onmagad
2007. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne változz meg. Szerintem az ember alapvető tulajdonságain nem is tud változtatni, csak görcsölés lenne az egész.Persze, az más hogy szőke , barna, rövid v. hosszú haj- ez még belefér a változásba.
2007. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
SEMMI PÉNZÉRT NE!!! egy pasi se ér annyit, ő se változnak meg miattunk, pedig mi többet tenvedünk, akkor mi nők, miért tennénk??
2007. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak igazat tudok adni az előttem válaszolóknak. Úgy fogadjon el amilyen vagy. Ráadásul senki nem tud kivetkőzni magából!
2007. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Magadért szeressen. Az együttélésnél kell alkalmazkodni, de még ez sem jelenti azt, hogy feladd önmagad. NE változz meg, Önmagad add, különben becsapod magad és meg fogod bánni.
2007. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajat tapasztalat: NEM!!!!
2007. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is ugy gondolom,hogy ne változz meg egy pasiért,de azért vannak kivételek,mondjuk ha csak jot akar neked,mert szeret,és azt szeretné,hogy mondjuk ne menj a hét 6napján buliba a csajokkal, hanem tolts vele tobb idot. azért kompromisszumok kellenek egy kapcsolatban.alkalamazkodni kell egymáshoz,kisebb változtatásokkal.

De abban egyetértek,hogy minden ember másnak szuletett,senkit nem szabad megfosztani az egyéniségétol!

2007. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy is meg fogsz változni:) Egy csomó minden rád ragad tőle, meg fordítva. Szerintem érdemes.


Attól, hogy egy fának levágják, néhány ágát még nem lesz baja. Ha gyökerestől tépik ki, akkor viszont elpusztul...

2010. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
légy önmagad, a többi jön magától
2010. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!