Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátommal? Megőrült? Megszállta valami? Drog hatása?

Figyelt kérdés

Szóval, ma este nagyon összevesztünk azon, hogy én nem akarok szexelni vele. Aztán kibékültünk, összebújtunk, de ő újra kezdte a dumát, mire én már inkább csak tetettem a hü**ét, mint aki nem nagyon érti mit beszél, meg inkább lazán válaszolgattam neki, mire egyik percről a másikra furcsa lett. Elkezdett nevetgélni, mint valami őrült, mégis, olyan félősen. Aztán csak nézett maga elé... Na majd verte kicsit a fejét a falba... :o... Aztán pedig szólt, hogy engedjem ki. Meglátta a kutyámat, akivel amúgy jóban vannak, majd valami nagyon rémülten, olyan zavartan megszólalt, hogy: te szörnyeteg, mekkora szád van... Majd rám nézett zavartan, hogy én hallottam e ezt, majd be anyámék szobájába és elkezd, hogy : Itt is mennyien vannak... Aztán szóltam neki, hogy na nem jön? Mire elkezdi, hogy én most siettetem? És, amikor már lépett ki az utcára adtam neki 2 puszit, majd ő a fejemhez vágta, hogy úgy érzi, hogy én vagyok maga az ördög.... Tette mindezt tök komolyan, rémülten, zavartan... Majd rá egy fél órával felhívtam, de akkor is olyan furcsa, és amikor megkérdeztem, hogy mi van vele? elkezdi h ő még nem volt így, és hogy miattam őrült meg, hogy sokat beszélek, az agyára mentem, és hogy örüljön a többi barátom, hogy nem jutottak ide, ahova ő... Végül is azzal magyarázta, hogy ideg összeroppanást kapott, majd azt mondta hogy ő nem bír velem beszélni most, és rám rakta.

Na most mi lett vele? Komolyan olyan volt, mint egy őrült? Arra is gondoltam, hogy megszállta valami... Meg már régebben is fordult elő ilyen, és akkor fel sem idegesítettem, de állítása szerint mozgott a minta a függönyön! (és nem fújt a szél)

Amúgy régen szívott gyengébb drogokat, de már egy fél éve tiszta.... mióta összejöttünk... és ez biztos, mert minden nap együtt vagyunk, úgyhogy most nem volt betépve! De akkor mi lesz? komolyan félek tőle, ijesztő volt nagyon! Meg furcsa is persze, sosem szokott amúgy ilyen lenni... Mit tegyek? Vagy mi lehet vele? Holnap hívjam vele? Mi lesz, ha nem emlékszik majd rá? Vagy várjam meg, hogy ő hívjon? Szakítsak vele? ... de szeretem :( .. Vagy várjak még, és csak akkor lépjek, ha lesz még ilyen?

18L (én) 23F(ő)



2012. aug. 21. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
De hisz Te vagy megőrülve. Szellemek? :D Nem csoda, hogy bekattant a srác.
2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég ijesztő tényleg.Nem is tudom mire gondolnék.

Megkérném ha ezt hülyeségből vagy kitolásból csinálja hagyja abba,mert félek tőle és ha ez így megy a kapcsolatunknak annyi.

Vigyázz magadra!

2012. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

....

2012. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ismerősöm, aki fura dolgokat csinált, de egy idő után tök egyértelművé vált, hogy szimplán ilyen viselkedéssel manipulál mindenkit.

Az ilyenektől amúgy (akár direkt csinálja, akár nem) én baromira távol tartanám magamat. Szerintem az ilyenek azok, akik az első adandó alkalommal képesek elborult aggyal halálra verni a párjukat.

2012. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!