Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Sajnos 200km-re lakik, ezáltál általában hetente egyszer, de volt, hogy több, mint 2hétig nem találkoztunk. Részemről így nem működik a kapcsolat, de ő megszeretett és nem szeretném megbántani...

2012. aug. 21. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan nincs, hogy nem szeretném megbántani... Meg fogod. Annyit tehetsz hogy személyesen mondod el neki, és csakis az igazat.
2012. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Figyelj... Szerelemben azt mondják a távolság nem is nagy dolog. De ha te kiszerettél belőle ( Így értelmeztem) Akkor mond meg neki. Ha nem mondod meg neki akkor úgy semmire nem mentek. Ezt meglehet beszélni.

Mond meg neki úgy látod ez a kapcsolat nem is kapcsolat..Változtassatok rajta találkozzatok többet.

Sok sikert

2012. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
HA valaki igazán szeret NE add fel :) .Próbálj javítani itta nyár , még találkozhattok! Sok sikert. VAgy ha nem megy már - akkor csak őszintén és szépen ... :( és személyesen - az fontos
2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én hogy ilyen ritkán találkozunk meg sem bírtam szeretni sajnos :// azt meg nem igazán akarom, hogy utazzon jó pár órát(oda-vissza) azért, hogy szakítsak
2012. aug. 21. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
szegény srác akinek, hamarosan összetörik a szívét. :/
2012. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb:Ha szeretsz valakit,nincs legyőzhetetlen akadály.Úgy néz ki,nem szereted,vagy nem eléggé.és ez az igazán nagy akadály.Én pl 180 kilóméterre laktam egy csajtól,később össze költöztünk.
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Muszáj, hogy szemtől szembe mondd el neki! Ha annyira bűntudatod lenne amiatt, hogy ő utazik, akkor utazz te. Mert, ahogy leszűrtem ennek a kapcsolatnak így nincs sok értelme.


Sok sikert!

2012. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen, főleg hogy kolis leszek még nehezebb lenne megoldani a talikat főleg, hogy van 2 bandája is
2012. aug. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!