Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodok még mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még mindig a volt barátommal?

Figyelt kérdés
Lassan 9hónapja,hogy szakított velem azzal az ürüggyel,hogy szép vagyok meg tényleg más mint a többi lány dle a 3hét járás alatt nem tudott belém szeretni...(kiderült a haverja bekavart)Elötte 3hónapig csak én jártam a fejébe éjjel,nappal ès félt,hogy mit válaszolnék ha megkérdezte volna,hogy járok e vele.. Igaz egy hónapig utána szenvedtem de jött az új barátom akivel már 8 hónapja együtt vagyok.Néha eszembe jut a volt barátom de hidegen hagy..Bár nem sok jövöt jòsoltam a kapcsolatnak mikor bevalotta,hogy fűvezik..Szerintem ő nagyévből letoj engem és nem nagyon jutok eszébe. De miért álmodok vele?Minden álomban a lényeg ugyan az,hogy valahogy összefutunk és ő kezdeményez és összejövünk...

2012. aug. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert magadban talán még nem tudtad lezárni a dolgot...van valamilyen tulajdonsága, ami hozzáköt...vagy egész egyszerűen a kémia az oka...vannak olyan emberek, akik vonzzák egymást.

Én is gyakran álmodom még a volt barátommal, jóformán mi is alig voltunk együtt, de valami van benne, amit még mindig szeretek.

De soha nem jönnék össze vele újból, mert tudom, hogy nem lenne jövőnk, csak a szíved az persze mindig mást diktál. De idővel el fog múlni a dolog...az álmok egyébként is segítenek feldolgozni a múlt tragédiáit. :)

2012. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is igy voltunk..Sokat harcoltunk egymásért,távkapcsolat volt.Sajnos az ember igy könyebben ejt sebet a másikon,mert nem hallod hangját,hogy mondja (méregből vagy netán komolyan)vagy csak érintkezés hiánya.volt pár hetes mosolyszünetünk(nevezzük 'szakításnak'),aztán megbeszéltük pedig ugy volt vele hogy már nem érez semmit.Igen az a fránya távkapcsolat..Eredménye? vártunk,nem adtuk fel,mert élőben igenis más,és veszekedés sincs..boldogabb vagyok mint az elején..6 éve :D a kérdésre pedig: Az álmaidat kvöetni kell,vagy hallgass a szívedre sohase az eszedre,mert a szíved tudja mi a jó,és lehet elszalasztod bánni fogod egy életre,mert megoldható lett volna ;) Mindenki megérdemel egy esélyt,de csakis ugy ha mindkét fél elgondolkodik,és nem egyik naprol a másikra,hanem mint esetünkben pár hét..rájöttem hogy hiányzik;)utána pedig beszélgettünk:)Tapasztalatból mondom.
2012. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 suzy.cica válasza:

...a tudat alatt vágysz rá..."vágysz az értésére ölelésére csókjára"de mind csak álom illúzió..nálam is volt ilyen...én is nagy ritkán álmodok vele de mikor fel ébredek ,már engem is hidegen hagy...

nagy nyomot hagyott az életedben és egy része még mindig veled van és hiányzik tudat alatt v tudatosan ...ezt nem tudod irányítani ez az érzés jön és megy...

2012. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok:)

Suzy: Azért attól is függ,mi miatt mentetek szét.(megcsalás,félrelépés,etc.) akkor persze értelmetlen,alá is irom,de mint esetemben távkapcsolat volt és ha az ember feladja,lehet ponta nagy Ő-t veszti el.tapasztalat még mindig,hogy az igazi szerelemért,igen sokat kell küzdeni de utána minden jobb lesz:) mi is ugy voltunk,hogy elég durván kihűlt az egész,mert nem vagy ott nem láthatod őt,és félsz elveszited.mert ha két normális ember találkozik,akik hasonlitanak és nem félrelépősek,tudják egymást erősen szeretni sok a közös,akkor kár ugyhagyni a zegészet,mert lehet olyan nem lesz mint ő.persze lehet jobb se,mert mindenkinél van jobb,tartja a mondás,de nálunk ugy van hogy egymásnak mi vagyunk azok,akiknél jobb nem lehet:) és ezt tartom 6 éve.Pedig mi is sokat szenvedtünk.. Bár azt ne mtudom kérdező hogy áll ezzel :))

2012. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!