Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és tetszik egy 12 éves lány. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Voltam nyáron egy ilyen szabadidős táborban és megismerkedtem egy 12 éves lánnyal aki az iskolatársam, csak eddig valahogy elkerülte a figyelmemet. Sajnos csak a tábor utolsó néhány napjában, de elég sokat voltunk együtt. Csomót beszélgettünk meg minden. Nekem megtetszett a lány...nem az az átlagos 12 éves, hanem elég érett teste meg gondolkodása van meg minden. Mi a véleményetek? Szerintetek be próbálkozzak nála? vagy várjak még kicsit?

2012. aug. 21. 23:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó...de jót nevettem :') miért lennék az? mondtam hogy nem rögtön gondoltam. Nézz szét amugy a családodban biztos találsz egy olyan párt vagy házaspárt benne akiknél 3-4 év korkülönbség van :) Szerintem az egyáltalán nem sok...sőt pont az jó csak még nem ennyire fiatalon.
2012. aug. 23. 00:48
 12/19 anonim ***** válasza:

Jaaaaj drága, nem is mondta senki, hogy a korkülönbség sok.

Csak még te sem vagy érett erre a célra, nemhogy a lány aki 12 éves.

2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nem egészen értem min vagytok úgy oda...szerintem itt meg okes főleg h a lány tényleg olyan amilyennek mondtad..:) csak tényleg jobb lenne h azért tudnál várni és ha ezzel tisztában is vagy...különben meg hajrá..:))
2012. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
pedofil állat.
2012. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
mennyi f@sz van, aki azt sem tudja, mit jelent az hogy pedofil -.- amúgy, ha tényleg olyan, szerintem megpróbálhatod, bár lehet jobb várni.;P
2012. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó amelyik pedofilozott állítom Neked, hogy 11 évnél nem volt idősebb. Egyébként akkor az a Te véleményed is ami bennem is így kialakult, hogy lehet várni kéne még kicsit.
2012. szept. 9. 01:16
 17/19 anonim ***** válasza:
egy 2 év múlva ő 14 te 17 háát szerintem az úgy még elmegy!:D
2012. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Csak barátnak!De ha majd akarja akkor talán.
2014. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nos, ha pár évig inkább “barátként” lennének együtt, amikor betölti a 14-et már működhet.
2019. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!